هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال با بازی خشونت آمیز استقلال و تیم ذوب آهن روز گذشته پیگیری شد و دو تیم با تساوی ۲-۲ به کار خود پایان دادند. اما این بازی برای بازیکن تیم ذوب آهن خوش یمن نبود و مصدومیت حبیب‌زاده خبر بدی بود که هم تیمی های او و حتی بازیکنان استقلال را ناراحت کرد.

مصدومیت حبیب‌زاده

مصدومیت حبیب زاده

مصدومیت حبیب‌زاده داز ناحیه فک

 

مدیرعامل ذوب‌آهن از شکسته شدن فک مدافع تیمش خبر داد.

حادثه تلخ در بازی استقلال و ذوب آهن

سعید آذری مدیرعامل تیم ذوب‌آهن درباره مصدومیت حبیب‌زاده بازیکن این تیم گفت: با خبرهایی که از بیمارستان فولادشهر داشتیم، فک بازیکنامان شکسته است اما از کادر پزشکی ذوب‌آهن و استقلال تشکر می‌کنم که به موقع به مصدوم رسیدگی کردند. زبان این بازیکن جلوی تنفسش را گرفته بود و ممکن بود اتفاقات بدتری برای حبیب‌زاده رخ دهد. امیدواریم هر چه زودتر به مسابقات برگردد. این بازیکن به بیمارستان اصفهان منتقل خواهد شد.

مصدومیت حبیب زاده

مصدومیت حبیب‌زاده در بازی استقلال و ذوب اهن

 

فک بازیکن ذوب آهن شکست!

مدیرعامل ذوب‌آهن درباره انتقال تبریزی به استقلال گفت: این بازیکنان مثل بچه‌های ما هستند زیرا از جوانی به ذوب‌آهن آمده‌اند. ما ۵ سال با مرتضی در زمین پیروز شدیم و شکست خوردیم و به سفرهای مختلف رفتیم. قهرمان سوپرجام و جام حذفی شدیم و توانستیم در آسیا بدرخشیم.

من به عنوان مدیرباشگاه ناراحتم که یکی از بهترین بازیکنان‌مان از باشگاه رفت اما به عنوان بنگاه اقتصادی وظیفه داریم چرخه بازیکن ساختن را ادامه دهیم و در بازار تابستانی و زمستانی بازیکنانمان را بفروشیم. باید تجارتی را که در ورزش است رعایت کنیم و این راهکار درآمدزایی ذوب‌آهن است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید