تیم ملی فوتبال ایران که اردوی آماده سازی خود را برای حضور پرقدرت در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ آغاز کرده، در صدد است تا پس از پیروزی یک بر صفر مقابل ترینیداد و توباگو به مصاف تیم ملی فوتبال ونزوئلا برود. البته در ابتدا قرار بود این مسابقه در تهران برگزار شود اما بنابر دلایلی، فدراسیون فوتبال ونزوئلا خواستار برگزاری این بازی در یکی از کشورهای همسایه شد و پس از مکاتبات فراوان، مقرر شد تا این دیدار در دوحه قطر برگزار شود.

بازی تیم ملی فوتبال ایران در دوحه قطر

شاگردان کی روش پس از پیروزی مقابل توباگو، امروز ( جمعه ) به استراحت و ریکاوری پرداختند و ( شنبه ) نیز از ساعت ۱۵:۳۰ در زمین شماره ۲ کمپ تیم های ملی تمرین می کنند تا پس از برگزاری ۲ جلسه تمرینی، یکشنبه ( ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ) با پرواز راهی دوحه قطر و آماده برگزاری با شاگردان رافائل دودامل شوند.

تیم ملی فوتبال

راهی شدن تیم ملی فوتبال ایران به دوحه قطر

از سویی دیگر، ونزوئلایی هم که در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال ( فیفا )  در رده ۲۹ قرار دارند، برای مسابقات کوپا آمریکا آماده می شوند و ( جمعه ) نیز مقابل ژاپن به تساوی یک بر یک رسیدند.نکته مهم درباره تیم ملی ایران این است که با توجه به غیبت سامان قدوس مقابل ترینیداد و توباگو، اما این بازیکن تا ابتدای هفته آینده خود را به دوحه می رساند و به اردوی شاگردان کی روش اضافه می شود.

گفتنی است، این مسابقه سه شنبه شب ( از ساعت ۱۸ به وقت قطر ) در  ورزشگاه حمد بن خلیفه برگزار می شود. تیم ملی فوتبال ایران برای قهرمانی در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات تلاش می کند و شاگردان دودامل برای افتخار آفرینی در آمریکای جنوبی آماده می شوند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید