با وجود شب تلخ هواداران تیم ملی ژاپن در ورزشگاه رستوف آن ها بعد از پایان بازی دست به اقدام ارزشمندی زدند و سکوهای ورزشگاه را تمیز کرده و سپس از آن جا خارج شدند. پاکسازی ورزشگاه روسیه توسط ژاپنی ها با و جود باخت تیم ملی ژاپن سوژه رسانه های خارجی شد و آن ها به تمجید از این هواداران با فرهنگ پرداختند. آخرین نماینده آسیا نیز از دور رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خارج شد و تیم ملی بلژیک به مصاف برزیل در یک چهارم نهایی وی شود.

هواداران تیم ملی ژاپن

دیدار بلژیک و ژاپن با برتری ۳ بر ۲ شیاطین سرخ با گل ثانیه‌ های پایانی شیاطین سرخ اروپا به پایان رسید.

هواداران مغموم تیم ملی ژاپن با وجود شکست تلخ در ثانیه‌های پایانی، قبل از ترک ورزشگاه به مانند دیدارهای گذشته جایگاهی که از آنجا در ورزشگاه بازی را تماشا کردند پاکسازی و سپس ورزشگاه را ترک کردند.

فوتبالیست های بلژیک موفق شدند با بازگشتی دیدنی بازی ۲ بر صفر باخته مقابل ژاپن را با نتیجه ۳ بر ۲ عوض کند و حریف تیم ملی برزیل در یک چهارم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

بهترین بازیکن دیدار ژاپن و بلژیک

هافبک مهاجم تیم ملی بلژیک توانست عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر ژاپن را کسب کند. ادن هازارد هافبک مهاجم تیم ملی بلژیک به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر ژاپن لقب گرفت. هازارد در این دیدار ۱۰ کیلومتر دوندگی داشت و سه موقعیت را روی دروازه سامورایی‌ ها ایجاد کرد. گل دوم بلژیک روی سانتر این هافبک به ثمر رسید. بلژیک موفق شد با بازگشتی دیدنی بازی ۲ بر صفر باخته مقابل ژاپن را با نتیجه ۳ بر ۲ عوض کند و حریف برزیل در یک چهارم جام جهانی روسیه شود.

هواداران ژاپنی در حال پاکسازی ورزشگاه رستوف

اقدام ارزشمند هواداران تیم ملی ژاپن

حرکت زیبای هواداران ناراحت تیم ملی ژاپن

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید