تیم ملی کشورمان بعد از پایان سه بازی زیبا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازگشتند کاوران تیم ملی بامداد امروز در حالی که انبوه زیادی از دوست داران فوتبال کشورمان در آن ساعت به استقبال آن ها رفته بودند به کشور بازگشتند در مراسم استقبال از ملی پوشان وزیر ورزش حضور نداشته است و معاون ایشان محمد رضا داورزنی برای استقبال به فرودگاه امام خمینی رفته بود. بازگشت تیم ملی از روسیه با کوله باری از تجربه می تواند ملی پوشان را برای آینده فوتبالی تیم ملی آماده کند تا قدرتمند تر از پیش در تورنمنت های بین المللی حاضر شوند.

کی روش مربی تیم ملی ایران

 

بازگشت تیم ملی از روسیه

هواپیمای حامل کاروان تیم ملی ایران ساعت ۳:۳۰ بامداد چهارشنبه در فرودگاه امام خمینی(ره) فرود آمد و در هنگام خروج بازیکنان از هواپیما از آن‌ها تجلیل شد.

محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی و عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان از سوی این وزارت‌خانه به استقبال بازیکنان تیم ملی آمدند.

عده کثیری از هواداران تیم ملی از ساعات اولیه بامداد امروز مقابل فرودگاه امام خمینی (ره) تجمع کردند تا از بازیکنان تیم ملی ایران استقبال و قدردانی کنند.

بازگشت افتخارآفرینان تیم ملی به ایران فرودگاه امام خمینی

 

بازگشت اعضای تیم ملی و استقبال مردم از آن ها

پس از خروج تیم‌ملی از سالن فرودگاه امام‌ خمینی (ره)، هواداران حاضر در فرودگاه، ملی‌پوشان را با شعار “بچه‌ها متشکریم” تشویق کردند.

مراسم استقبال از تیم‌ملی با شلوغی زیادی برگزار شد و در بیرون از سالن فرودگاه امام‌خمینی هرج و مرج زیادی وجود داشته است. در مراسم استقبال از تیم‌ملی فوتبال، مسعود سلطانی‌فر،‌ وزیر ورزش و جوانان غایب بود. محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش به جای وزیر ورزش و جوانان در فرودگاه امام خمینی به استقبال ملی‌ پوشان آمده بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید