11 تیپ تابستانی مردانه شیک 

اگر به دنبال یک تیپ تابستانی مردانه شیک و منحصر به فرد هستید و بایدها و نبایدهای یک تیپ تابستانی مردانه جذاب  را نمی دانید ما در تانما همراه شما هستیم و پیشنهاداتی استثنایی برای یک تیپ تابستانی مردانه داریم . با ما همراه شوید!  

بهترین مدل لباس مردانه برای روزهای گرم بهار و تابستان، پیراهن و شلوار و یا تی شرت است. البته جز این مساله باید به رنگ لباس نیز توجه کنید. در این مقاله ۱۱ مدل لباس مردانه برای روزهای گرم را به شما معرفی خواهیم نمود. 

۱- ست لباس مردانه قهوه‌ای و آبی

اگر در ست کردن رنگ‌ها دچار مشکل شدید به عنوان یک قانون سر انگشتی مد نظر داشته باشید، هر رنگی که در طبیعت کنار هم قرار بگیرید را می‌توان با هم بپوشید. رنگ آبی و قهوه‌ای نیز از آن دسته اند. ترکیب یک رنگ سرد در کنار یک رنگ خنثی مانند قهوه‌ای مناسب خواهد بود. همچنین بهتر است رنگ خثی را برای شلوار و کمربند و کفش استفاده کنید.

۲- ست لباس مردانه آبی و خاکستری

ترکیب آبی با هر رنگی خوب می‌شود اما رنگ خاکستری و طوسی به خوبی با این رنگ ست می‌شوند. اگر به فکر این هستید که تیپ رسمی خود را حفظ کنید. پیشنهاد ما به شما این ست مردانه خواهد بود.

 

۳- ست لباس مردانه صورتی و خاکی

این ست لباس مردانه برای آقایان جوان توصیه می‌شود. اگر فکر می‌کنید که صورتی رنگی دخترانه است سخت در اشتباهید! ترکیب صورتی و خاکی بسیار زیبا خواهد بود.

 

۴- ست لباس مردانه آبی

پیراهن چهارخانه و شلوار جین آبی سرمه‌ای. انتخابی هوشمندانه برای افرادی است که فرصت زیادی برای ست کردن لباس ندارند.

 

۵- ست لباس مردانه آبی روشن و شتری

یک ست رویایی برای افرادی که اهل ریسک کردن در لباس پوشیدن هستند. پیراهن جین خود را این بار با شلوار کتان بپوشید و ترکیب رنگ این لباس مردانه لذت ببرید.

 

۶- ست لباس مردانه آبی و خاکستری

یک شلوار پشمی و پیراهن جین! این ست را بهتر است در فصل بهار و یا پاییز که بارندگی کمتری وجود دارد هوا کمی متغیر بپوشید.

 

۷- ست لباس مردانه آبی سرمه‌ای

اگر به فکر استفاده از رنگ‌های تیره تر در تیپ اسپرت خود هستید و خیلی به رنگ‎های جیغ علاقه ‌ای ندارید، ما به شما رنگ سرمه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم.

۸- ست لباس مردانه آبی

همانطور که از ست‌های اسپرت مردانه متوجه شدید، امسال پیراهن جین مد است. پس شما هم می‌توانید این لباس را به راحتی با شلوار جین، کتان و حتی پارچه‌ای خود ست کنید.

۹- ست مردانه قرمز و آبی

اساسا پیراهن‌های طرح دار به خصوص چهارخانه شما را تو پر تر نشان می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید کمی لاغری خود را بپوشانید این ست مردانه را پیشنهاد می‌کنیم.

 

۱۰- ست مردانه صورتی و سرمه‌ای

ترکیب رنگی فوق العاده برای آقایان جوان و پر انرژی!

 

۱۱- ست مردانه سفید و آبی

به یاد داشته باشید بهترین رنگی که می‌توانید برای تابستان انتخاب کنید، سفید است. این رنگ حداقل جذب گرما را دارد و برای ایجاد کنتراست هم می‌توانید از شلوار سرمه‌ای یا خاکستری تیره استفاده کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید