الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان دیشب در کنسرت گروه کامکارها به دعوت هانا کامکار حضور یافته بود همچنین شهرداد روحانی , گلاب آدینه رویا تیموریان , مسعود رایگانهوتن شکیبا , گوهر خیر اندیش , هانیه توسلی در این مراسم و در رویال هال هتل اسپیناس حضور داشتند.

الهام پاوه نژاد

بازیگران در کنسرت کامکارها

 

الهام پاوه نژاد بازیگر

گروه کامکارها درحالی از سوی برگزار کنندگان فستیوال موسیقی ققنوس تقدیرشد که با اجرای قطعات فارسی و کردی شب خاطره انگیزی را برای مخاطبان موسیقی ایرانی در رویال هال رقم زدند .

الهام پاوه نژاد در اینستاگرامش نوشت : در شب تولد پدر، به مهر هانا جانم و‌دعوت آقای توتونچیان عزیز که همیشه در تدارک و تولید اجراها و برنامه‌های منحصر به فرد هستند،مهمان اجرای گرم و‌پرشور گروهِ عزیز #کامکارها دل سپردم به موسیقی و صدایی که با عشق پدر شناخته بودم… صدایی که حالا نغمه‌ی پر احساس هانای عزیزمان به آن اضافه شده و در لحظه‌یی که می‌خواند: وَرا یارِم… وَرا یارِم…. چشمانِ زیبایش از اشک مثل الماس می‌درخشد…♥️ سایه‌ی تک تک‌تان مستدام و نغمه‌های‌تان جاودان که خاطره‌ساز ما هستین. دیدن این کنسرت در کنار بزرگانم و‌مردم مهربان و‌پرشور که هم‌چنان با عشق و مهر این دوران تاریک را می‌گذرانند لطف ویژه‌یی داشت. ممنون از نسیم جان هدایتی که پیراهن کوردی مرا برای این شبِ فولکلوریک آماده و زیبا ساخت.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد و هانا کامکار

 

شب خاطره انگیز کامکارها با اجرای قطعات فارسی و کردی

در چهارمین شب از نخستین فستیوال موسیقی «ققنوس» گروه کامکارها درتهران رویال هال هتل اسپیناس به صحنه رفتند. پارت اول کنسرت گروه کامکارها اجرای موسیقی فارسی بود که با مقدمه ارکستر ساخته ارسلان کامکار آغاز شد؛ در ادامه قطعه  «بیابان بی‌کران» ساخته ارسلان کامکار با شعری از مولانا و خوانندگی هانا وارسلان کامکار اجرا شد.

قطعه « درفراق»،  ساخته استاد حسن کامکار با شعرپیام بهتاش و خوانندگی هانا وارسلان کامکاراجرا شد ،سپس قطعه  «خانه‌ام ابریست» ساخته ارسلان کامکار با شعری ازنیما یوشیج و خوانندگی هانا وارسلان کامکار اجرا شد.

کنسرت کامکار

لوح تقدیر گلاب ادینه به کامکارها

 

قطعه  «به یاد مادر» ساخته ارسلان کامکار با شعر خیام پایان بخش پارت اول کنسرت بود که این قطعه را ارسلان کامکار به روح وی تقدیم کرد. گروه کامکار پس از استراحتی کوتاه با لباس کردی به صحنه آمدند تا بخش کردی که موسیقی فولکلور کردی بود را اجرا کنند.

پیش از آغاز این بخش برگزارکنندگان نخستین فستیوال موسیقی «ققنوس» از گروه موسیقی کامکار تقدیر کرد و بیژن کامکار به نمایندگی از گروه از گلاب آدینه تقدیرنامه را دریافت کرد.

کنسرت کامکار

هوتن شکیبا , الهام پاوه نژاد , گلاب آدینه , هانا کامکار , رویا تیموریان

 

گلاب آدینه در هنگام اهدای لوح تقدیر به گروه کامکارها گفت: ذوق می کنم که این کار مهم را به من سپردند گروه کامکار پایدار باشند و سالیان سال به فعالیت موسیقیایی ادامه دهند که در این اوضاع و احوال این شب خوب را برای ما رقم زدند.

سپس گروه کامکارها  قطعاتی از موسیقی فولکلور کردی را با تشویق ممتد تماشاگران اجراکردند؛ تشویق ها و درخواست های مکرر تماشاگران کردی برای قطعات کردی باعث شد که بیژن کامکار بگوید ما به خاطر کوک سازها نمی توانیم هر قطعه ای را در این برنامه اجرا کنیم.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد و رویا تیموریان

 

سپس ارسلان کامکار از هنرمندانی مثل گلاب آدینه، گوهر خیر اندیش،رویا تیموریان،مسعود رایگان، مسعود فروتن، شهرداد روحانی،هانیه توسلی، هوتن شکیبا و حسام الدین سراج که در این کنسرت حضور داشتند تقدیر کرد.

کنسرت کامکار

الهام پاوه نژاد و محمدحسین توتونچیان

کنسرت کامکار

مهمانان ویژه کنسرت کامکارها در تهران

 

هوشنگ کامکار مدیر هنری گروه و بیژن کامکار (خواننده و رباب)، پشنگ کامکار (سنتور)، قشنگ کامکار (سه‌تار)، ارژنگ کامکار (تنبک)، ارسلان کامکار (خواننده و عود)، اردشیر کامکار (کمانچه)، اردوان کامکار (سنتور)، نیریز کامکار (تار)، هانا کامکار (همخوان و دف)، سهراب کامکار (کوبه‌ای)، صبا کامکار (هم‌خوان)، مریم ابراهیم‌پور (هم‌خوان)، امیرناصر رنجبر (کمانچه) و تارا کامکار (بندیر و تنبک) اعضای گروه کامکارها در فستیوال موسیقی ققننوس بودند که در رویال هال به صحنه رفتند.

کنسرت کامکار

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون

کنسرت کامکار

الهام پاوه نژاد بازیگر ایرانی

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید