سفری کوتاه در پارک پروانه های کوالالامپور 

جاذبه های گردشگری مالزی ، خاص ، و منحصر به فرد است. اگر به دنبال شناخت جاذبه های گردشگری مالزی  هستید ما به شما پارک پروانه های کوالالامپور را معرف می کنیم  این پارک  یکی از جاذبه های سرسبز و دیدنی کشور مالزی است که در آن انواع گل های رنگارنگ از مناطق مختلف جغرافیایی به چشم می خورد و همین موضوع آنجا را به یکی از بهشت پروانه ها تبدیل کرده است.

در این پارک جاذبه های طبیعی و مصنوعی بسیاری به چشم می آید که توجه گردشگران را به خود جلب می کند و یکی از اهداف اصلی گردشگران تور مالزی به شمار می رود.

جاذبه های گردشگری مالزی

پارک پروانه های کوالالامپور (Butterfly Park) یکی از پنج باغ و پارک معروف در کوالالامپور است که در مجموعه پارک های لیک گاردنز (Lake Gardens) به معنی باغ¬های دریاچه احداث شده است و در کنار سایر پارک ها می تواند یک روز کامل از تور گردشگری شما را به خود اختصاص دهد. در این پارک بیش از ۶ هزار پروانه وجود دارد که از بیش از ۱۲۰ گونه مختلف به شمار می روند.

 

چیزی که پارک پروانه های کوالالامپور را جذاب کرده است، رفتار پروانه ها با انسان ها و انس گرفتن آن ها با گردشگران است، به طوری که گردشگران به راحتی می توانند آن ها را لمس کنند. نزدیک شدن پروانه ها به گردشگران در حدی است که حتی برخی از آن ها واکنش منفی نشان داده و از این رفتار پروانه ها کلافه می شوند. این رفتار پروانه ها برای گردشگران نیز تعجب آور است.

البته پارک پروانه های کوالالامپور فقط به پروانه ها اختصاص ندارد و گونه های مختلف حشرات نیز در این باغ دیده می شود که می تواند بسیار جذاب باشد. فضای این پارک به صورتی است که گردشگران می توانند به راحتی از فضای آن لذت ببرند و هیچ محدودیت خاصی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته نشده است. این پارک یک مکان ایده آل برای گردش بچه ها به شمار می رود.

جاذبه های گردشگری مالزی

در این پارک علاوه بر فضا های تفریحی و دیدنی، چندین فروشگاه سوغاتی تدارک دیده شده است که می توانید سوغاتی های خود را بدون دردسر از همین جا بخرید و با خود ببرید. این پارک به صورت یک باغ بزرگ طراحی شده است، به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که مواد غذایی با خود آورده یک نوع پیک نیک خانوادگی برگزار کنند.

 

در کنار پارک پروانه های کوالالامپور، باغ پرندگان، موزه هنر های اسلامی و یک باغچه مخصوص گوزن ها وجود دارد که هم زمان می توانید از آن ها نیز دیدن کنید. بازدید از باغ گوزن ها و غذا دادن به آن ها آزاد است و می توانید به صورت مجانی بخشی از زمان خود را در کنار این گوزن-ها بگذرانید. توصیه ما این است که یک روز کامل از تور مالزی خود را به بازدید از این باغ ها اختصاص دهید.

اگر می خواهید به بازدید پارک پروانه های کوالالامپور بروید، بهترین و آسان ترین راه گرفتن تاکسی است و اگر دوست دارید راه های ارزان تر را امتحان کنید می توانید خطوط اتوبوس B۱۰۱ و B۱۱۲ را امتحان کنید. این پارک از ۹ صبح تا ۶ عصر به روی گردشگران باز است.

جاذبه های گردشگری مالزی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید