جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ولادیمیر پوتین ریئس جمهور فعلی روسیه که امسال کشورش میزبانی جام جهانی فوتبال را میزبانی میکند در آستانه این رخداد ورزشی بزرگ تیم فاتح رقابت های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را پیش بینی کرد.به پیش بینی ولادیمیر پوتین قهرمان جام جهانی روسیه یکی از هم گروهی های تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت ها با تیم های اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، پرتقال قهرمان یورو ۲۰۱۶ و مراکش قهرمان جام ملت های آفریقا هم گروه است.

پیش بینی قهرمان جام جهانی به سبک پوتین

جام جهانی ۲۰۱۸ به میزبانی روسیه برگزار می‌شود. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور دور دوم و چهارم روسیه بعد از فروپاشی جماهیر شوروی که علاقه زیادی هم به فوتبال دارد در مصاحبه‌ای تلویزیونی به ستایش از تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا  یکی از هم گروهان تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و این ‌تیم را نامزد اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه معرفی کرد.تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا یکی از تیم های هم گروه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیهاست که توانست قهرمانی در جام جهانی۲۰۱۰ را به دست آورد.پوتین همچنین ابراز امیدواری کرد که  تیم ملی فوتبال روسیه جام جهانی ۲۰۱۸ را به بهترین نحو برگزار کند.

زمان رقابت‌های جام جهانی روسیه

رقابت‌های جام جهانی روسیه از ۲۴ خرداد الی ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود و تیم ملی اسپانیا در گروه B. این رقابت‌ها با تیم‌های مراکش، پرتغال و ایران همگروه است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید