شمارش معکوس برای شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز شده است و مدت زمان زیادی برای شروع این مسابقات نمانده است. تیم ملی ایران که موفق شده است به این مسابقات راه پیدا کند این روزها در تدارک برای امادگی بیشتر در این مسابقات است. چون مسابقات در شهرهای مختلف روسیه برگزرار می شود برای راحتی تیم ملی و کادر فنی هواپیمای اختصاصی تدارک دیده شده است. تصویر جالب رنگ آمیزی هواپیمای تیم ملی را می توانید در ادامه ببینید.

رنگ کردن هواپیمای تیم ملی برای جام جهانی

هواپیمای اختصاصی تیم ملی ایران با رنگ آمیزی خاص خود آماده شده است تا برای جام جهانی مورد استفاده قرار گیرد.

رنگ‌آمیزی هواپیمای تیم‌ملی فوتبال

هواپیمای اختصاصی تیم ملی برای رقابت های جام‌جهانی رنگ آمیزی شد.

این هواپیما که ملی پوشان با آن به استانبول سفر کردند، در بازگشت به ایران به رنگ پرچم کشورمان در آمد تا در رقابت های جام جهانی با نشان های تیم ملی بازیکنان و اعضای تیم را حمل کند. جالب اینکه طرح یوزایرانی نیز روی هواپیمای اختصاصی تیم ملی نقاشی شده است. هواپیمای ملی پوشان دوباره به ترکیه پرواز می کند تا آنها را به روسیه ببرد و در پروازهای داخلی بازیکنان و کادرفنی با راحتی بیشتری جابه جا شوند.

مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر مسکو و کاخ کرملین با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، مربیان ۳۲ تیم صعود کرده به این بازیها و همچنین برخی از چهره های سرشناس فوتبال دنیا مانند پله ستاره افسانه ای فوتبال برزیل حضور داشتند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید