جدایی رابرت دنیرو از گریس هایتور 

«رابرت دنیرو» بازیگر برنده اسکار و سرشناس هالیوودی پس از ۲۰ سال زندگی مشترک از همسرش «گریس هایتور» جدا شد. در ادامه در باره جدایی رابرت دنیرو از همسزش و زندگی او بیشتر بخوانید .

«گریس هایتور»، خواننده و بازیگر سابق، که اکنون ۶۳ ساله است، در سال ۱۹۹۷ با «رابرت دنیرو» ستاره پرفروغ سینمای هالیوود در آن سال‌ها ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام «الیوت» و «هلن» است.

رابرت دنیرو«دنیرو»ی ۷۵ ساله، پیش از این نیز با «داین آبوت» ازدواج کرده بود که دو فرزند ۴۷ ساله و ۴۲ ساله به نام‌های «درنا» و »رافائل» نیز از این ازدواج دارد. وی همچنین از «توکی اسمیت» نیز به صاحب یک دوقلوی ۲۳ ساله نام‌های «جولین» و «آرون» است.

«رابرت دنیرو» که بازی در بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی را در کارنامه هنری دارد، علاوه بر کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «پدرخوانده» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» و «گاو خشمگین» از «مارتین اسکورسیزی» جوایز بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن، شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز، جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن‌سباستین، مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری و ... را نیز دریافت کرده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید