انگار پشت پرده و حواشی برنامه نود تمامی ندارد روزی از خداحافظی عادل فردوسی پور سخن می گویند و روزی دیگر از عدم پخش برنامه و دست های پشت پرده و اکنون محمدحسین میثاقی گزارشگر محبوب برنامه نود و یار ده ساله عادل فردوسی پور از این برنامه جدا شده است. هنوز از دلایل جدایی این گزارشگر ورزشی اطلاعی در دست نیست اما او برنامه فوتبال برتر را دارد و همچنین با فردوسی پور برنامه فوتبال ۱۲۰ را اجرا می کند.

محمدحسین میثاقی گزارشگر

محمدحسین میثاقی با شیرین فراز کرمانشاه در فوتبال ایران شناخته شد. او گزارشگر بازی های شیرین فراز بود و همان سال وارد برنامه نود شد. او شروع به ساختن آیتم برای برنامه نود کرد و کم کم به عصای دست عادل تبدیل شد.

محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی گزارشگر برنامه نود

 

میثاقی در نود پله های ترقی را یکی یکی و با سرعت طی کرد و به یکی از گزارشگر های محبوب صدا و سیما تبدیل شد.

او حالا دیگر در برنامه نود حضور ندارد و با شروع لیگ هجدهم برنامه فوتبال برتر را اجرا می کند و سعی می کند مستقل باشد. او البته همچنان برنامه فوتبال ۱۲۰ را اجرا می کند و در آن برنامه با فردوسی پور همکاری دارد.

بی شک میثاقی پس از فردوسی پور محبوب ترین گزارشگر ورشی شبکه سه و صدا و سیما است. پیش از این مزدک میرزایی و بهزاد کاویانی که از نود جدا شدند دیگر آن توفیق سابق را نداشتند و حال باید دید میثاقی می تواند از پس چالش جدیدش بر بیاید یا خیر.

درباره محمدحسین میثاقی گزارشگر برنامه نود

گفتنی است محمدحسین میثاقی فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه کرمانشاه است، فرزند آخر یک خانواده ۸ نفری می باشد و در حال حاضر در کرج زندگی می کند

وی گزارشگر برنامهٔ برنامهٔ ۹۰ از شبکه سه و مجری برنامهٔ فوتبال ۱۲۰ از شبکه ورزش و مجری برنامهٔ رکورد از شبکه سه می‌باشد. میثاقی همچنین از طرف صدا و سیما به عنوان گزارشگر به بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۴ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ اعزام شد.

محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی گزارشگر ورزشی

 

وی در ویژه برنامهٔ جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ (بیست چهارده) نیز به همراه عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی حضور داشت. همچنین سال ۲۰۱۸ خبرنگار اعزامی به روسیه بود. وی در پاسخ به اینکه چرا هیچ وقت گزارش گری فوتبال زنده را نکرده گفت: علاقه ای به این کار ندارد و بیشتر دنبال حواشی فوتبال است

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید