جمشید مشایخی از بازیگران پیشکسوت ایران است که دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است و از بازیگران بسیار مطرح و برجسته کشورمان می باشد. این بازیگر متولد ۵ آذر ماه سال ۱۳۱۳ در تهران است. او از سیزدهم تیر ماه به دلایل مشکلات گوترشی و ضعف جسمانی در بیمارستان بستری بود و ۲۰ تیر ماه تحت عمل جراحی قرار گرفت به دلیل چسبندگی روده و نزدیکان او حال او را مساعد اعلام کردند. عمل ایشان موفقیت آمیز بود.

جمشید مشایخی بازیگر

 

سام و نادر پسران جمشید مشایخی

جمشید مشایخی که از ۱۳ تیرماه به دلیل ضعف جسمانی و مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری بود، روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه بنا به تشخیص پزشک به دلیل چسبندگی روده تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پسران جمشید مشایخی در بیمارستان

 

پسر جمشید مشایخی ضمن تشکر از تیم پزشکی این هنرمند پیشکسوت در گفت‌وگویی  بیان کرد: حال پدر بعد از این عمل جراحی که روز چهارشنبه (۲۰ تیرماه) انجام شد، خیلی بهتر است و دیروز توانست راه بروند و غذا بخورد. در نهایت عمل موفقیت آمیزی بود.

سام مشایخی ادامه داد: به گفته پزشک ایشان عمل خیلی خطرناکی بود و صفرایشان هم سنگ داشت بنابر این باید دو عمل جراحی انجام می‌شد. اما خوشبختانه عمل خوبی بود و شانس بزرگی که آوردیم این بود که بیماریشان، چسبندگی روده بود و انسداد روده نبود. در واقع از ابتدا هم مشکل چسبندگی روده بوده که در قالب زخم معده یا مشکلات گوارشی بروز پیدا کرده بود و اکنون شرایط معده‌شان خیلی بهتر است.

او همچنین گفت: پدر به احتمال بسیار زیاد تا آخر هفته در بیمارستان بستری خواهند بود، زیرا که عمل سنگینی بوده و نیاز به مراقب دارند.

 جمشید مشایخی در بیمارستان

 

وی در نهایت با اشاره به اینکه هنرمندان و مسئولین بسیاری در این مدت به عیادت استاد مشایخی آمده‌اند، بیان کرد: از سال گذشته پدر درگیر بیماری بوده و به دلایل گوناگون و در شرایط زمانی مختلف در بیمارستان بستری بود، اما متاسفانه کسی حالی از ایشان نمی‌پرسید، اما در این مدت افراد زیادی برای دیدن او آمده اند و این اتفاق دلگرم کننده‌ای است.

تا کنون هنرمندانی، چون علی نصیریان (بازیگر قدیمی و رئیس جشن خانه سینما )، علی دهکردی (رئیس هیات مدیره انجمن بازیگران سینما)، محمود واعظی (رئیس دفتر رئیس جمهور)، سید مجتبی حسینی (معاون امور هنری)، شهرام کرمی (مدیر کل هنر‌های نمایشی)، اتابک نادری (مدیر امور استان‌های اداره کل هنر‌های نمایشی) و … به عیادت این هنرمند رفته‌اند.

جمشید مشایخی از سال گذشته، چندین بار به دلیل عمل جراحی در بیمارستان بستری شده و دوران نقاهت طولانی را پشت سر گذاشته است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید