مهناز افشار بازیگر پر حاشیه ماههای اخیر بار دیگر در توئیتی جنجالی از محسن تنابنده انتقاد کرد و از قوه قضائیه و مسئولین خواست تا به پرونده او مربوط به شکایت طلبه آملی رسیدگی شود او با انتشار چند توئیت و استوری کردن این توئیت ها در پیج اینستاگرام خود به حذف عکسش از پوستر فیلم قسم نیز گلایه کرد. در تانما جزئیات این توئیت را بخوانید .

مهناز افشار

افشار در رشته توییتی با حمله به تنابنده نوشت: «قسم بزودی در شبکه خانگی! نمیدونم چقدر حذف مجدد تصویرم واقعیه. فقط دلم میخواد اینبار بگم، محسن تنابنده کاش بیای در مورد تنها شکایت خصوصی من که مربوط به طلبه آملی و موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی هست، شفاف سازی کنی و کلا بگی چرا همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل...»

مهناز افشار

افشار در ادامه این توییت، با اشاره به نقش تحریک کننده تنابنده برای اظهارنظر غیرکارشناسی و سراسر دروغ درخصوص «موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی» و شکایت خصوصی طلبه آملی که خشم کاربران فضای مجازی علیه افشار را برانگیخته بود، نوشت: «شلوغ کاری مشهد، موضوع اختتامیه جشنواره اسکریت شات طلبه آملی که برای من فرستادی و .... بیا توضیح بده که چطور گودال من رو خالی تر کردی. بگو چطور خودتون منو حذف کردید.»

مهناز افشار در آخرین پیام این رشته توئیت، از قوه قضائیه پرسیده است که آیا پیگرد او شامل شریک جرمش [تنابنده] نیز خواهد شد؟!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید