فوت و فن انتخاب جواهر عروس

جواهر عروس بعد از لباس عروس  از اهمیت بالایی برخوردار است و از خاص ترین اکسسوری های عروس  است  اگر فکر می کنید که انتخاب یک جواهر  عروس مناسب  کار ساده ای است  سخت در اشتباهید ما در این مطلب ار فوت و فن انتخاب جواهر عروس بیشتر می گوییم و ۴ قانون ساده برای انتخاب جواهرعروس را به شما معرفی می کنیم .

جواهر عروس

انتخاب جواهر عروس

۱- جواهرات خود را با لباس تان هماهنگ کنید

یکی از مهم ترین راه های انتخاب جواهرات بررسی تاثیر آن در کنار لباس عروس است. آگاهی به این مساله می تواند شما را در انتخاب بهتر جواهرات عروس راهنمایی نماید.

لباس عروس سفید ساده:  استفاده از طلا چندان انتخاب مناسبی نخواهد بود. پیشنهاد کارشناسان به شما استفاده از پلاتین و مروارید به جای طلاست.

لباس عروس سفید الماسی: با توجه به نوع درخششی که شیشه و سنگ دوزی های روی لباس عروس وجود دارد پیشنهاد کارشناسان به شما استفاده از طلا زرد و مروارید است.

لباس عروس سفید عاج فیلی: با توجه به اینکه سفیدی این لباس عروس بسیار ملایم می باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از طیف رنگ طلای زرد می باشد.

 

جواهر عروس

یکی از مهم ترین راه های انتخاب جواهرات بررسی تاثیر آن در کنار لباس عروس است

۲- جواهرات تان را براساس یقه لباس خود انتخاب کنید

یقه دلبری: مهم ترین جواهری که کارشناسان به خانم هایی که این مدل یقه را برای لباس عروسی شان انتخاب نموده اند، گوشواره های بلندی است که از سنگ های تزئینی و رنگی ساخته شده اند.  گوشواره در این مدل یقه از گردنبند بسیار مهم تر بوده و جلوه بیشتری دارد.

یقه هفت: پیشنهاد کارشناسان به شما استفاده از یک گردنبند با زنجیر ظریف و باریک به همراه یک آویز زیبا از سنگ های تزئینی است همچنین ست نمودن گردنبند و گوشواره ها در این مدل یقه بیشتر از سایرین دارای اهمیت است.  پیشنهاد دیگر ما به شما استفاده از گردنبند های کوتاه و پهن می باشد.

یقه هالتر: معمولا عروس خانوم هایی که از این مدل یقه استفاده می کنند موهای خود را جمع کرده و یا به صورت دم اسبی در می آورند. استفاده از پین هایی که در مو قرار داده می شود، مهم ترین جواهراتی است که می تواند جلوه زیبا به عروس بدهد.

۳- اگر شک دارید، جواهرات معمولی را انتخاب کنید

اگر در انتخاب جواهرات عروس ، بیش از تهیه لباس عروس دچار شک و تردید شدید به قوانین اصلی اعتماد کنید و جواهرات ساده ای که بسیاری از افراد در مراسم خود انتخاب نموده اند را خریداری کنید. پیشنهاد کارشناسان  یک جفت گشواره آویزان و بلند، یک گردنبند بلند البته با توجه به یقه لباس عروس و دستبندی از جنس مروارید می تواند یک انتخاب ساده و در عین حال خیره کننده باشد.

۴- خودتان باشید

مهم ترین مساله در انتخاب جواهرات عروس خود شما هستید، اگر از پوشیدن گردنبند بلند و سنگین و یا گوشواره های بلند حس خوبی نمی گیرید. از آن ها استفاده نکنید، مهم خود شما و راحتی تان در هنگام استفاده از آن ها هستید.

جواهر عروس

مهم ترین مساله در انتخاب جواهرات عروس خود شما هستید

 

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید