محصولی جدید از جیپ رونمایی شد

جیپ رانگلر از تولیدات جدید کمپانی جیپ است  و این روزها کمچانی جیپ به معرفی جیپ رانگلر موآب پرداخته است.مدتی پیش، عکس‌های جاسوسی زیادی از جیپ رانگلر (jeep Wrangler) بدست آمد که امید زیادی به هواداران آف‌رود بخشید. در حال حاضر جدیدترین نسخه از جیپ رانگلربا نام نسخه موآب (Jeep Wrangler Moab Edition) معرفی شده است؛ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، این نسخه تغییرات ظاهری بیش‌تری نسبت به جیپ رانگلرصحرا یا ساهارا (Wrangler Sahara) دارد.

به جز نام تجاری برجسته موآب روی کاپوت، تفاوت آشکار در رینگ‌های ۱۷ اینچی روبیکون (Rubicon) در ترکیب با تایر آف‌رود (همه‌جارو) ۳۲ اینچی دیده می‌شود. تم تیره‌ای که در پوشش رینگ‌ها دیده شده است، در اطراف چراغ‌های جلو، جلوپنجره و قلاب یدک‌کشی تکرار می‌شود. از جمله سایر ویژگی‌های برجسته می‌توان به کاپوت جیپ روبیکون، سپرهای فولادی، ریل محافظ برخورد با صخره و رکاب جانبی جیپ ساهارا اشاره کرد.

جیپ رانگر

جیپ رانگلر موآب 

هنوز جیپ قیمت آخرین نسخه رانگلر را مشخص نکرده است، اما برخی اطلاعات منتشر شده در انجمن‌های اینترنتی نشان می‌دهد که جیپ رانگلر نسخه موآب با قیمت ۵۱،۲۰۰ دلار برای خریداران عرضه خواهد شد. اگرچه این برچسب قیمت توسط جیپ تائید نشده است، اما با توجه به امکانات و قیمت‌های مدل‌های گذشته می‌توان آن را تا حدود زیادی درست دانست. 

جیپ رانگر

جیپ رانگلر موآب 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید