بیوگرافی حسین شهاب و بیماری اش

حسین شهاب منش (زادهٔ ۱۳۲۵، تهران ) بازیگر سینما است وی در سوم تیر ۱۳۹۶ بر اثر نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شد.

تحصیلات حسین شهاب تا سوم دبیرستان می‌باشد. پس از ترک تحصیل به ورزش کشتی روی آورد و در باشگاه‌های پولاد و فردوسی به تمرین پرداخت و در مسابقات کشتی نیز حضور داشت.اولین فیلم او در سال ۱۳۴۷ در فیلم گردش روزگار ساخته قدرت الله بزرگی بود.

شروع کارهای تلویزیونی حسین شهاب

وی همچنین در بعضی از فیلم‌ها به عنوان بدل کار بازی کرده است. کارهای هنریدر تلویزیون را از سال ۱۳۵۸ با مجموعه هزار دستان شروع کرد حسین شهاب بازیگر که تجربه نزدیک به پنج دهه فعالیت در سینما را داشتبه دلیل نارسایی قلبی به کما رفت.

مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما که چندی پیش به کما رفته بوددرباره حال این بازیگر گفت: پدرم از روز ۱۹ فروردین به دلیل نارسایی قلبی و کبدی در بیمارستان بستری بودبه طوری که کبد او دیگر کارایی لازم را ندارد،ضمن اینکه کلیه های وی نیز کارایی خود را از دست داده و هم اکنون دیالیز می شود.در واقع پزشکان با دیالیز توانسته اند مقداری کلیه های او را احیا کنند.

دلنوشته پرویز پرستوئی جهت فوت حسین شهاب

 

درگذشت حسین شهاب بازیگر ایرانی

حسین شهاب بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون عصر جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه درگذشت.مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این مطلب که این هنرمند عصر روز ۲۸ اردیبهشت ماه درگذشت، اظهار کرد: بعد از ظهر جمعه حال پدرم رو به وخامت رفت به طوری که دستگاه‌های تنفسی را مجدد به او وصل کردند، اما حالش خوب نشد.

مراسم تشییع پیکر مرحوم حسین شهاب بازیگر پیشکسوت سینمای ایران ساعت 9:30 روز یکشنبه 30 اردیبهشت‌ماه در خانه سینما شماره 2 واقع در خیابان وصال برگزار می‌شود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید