حشرات خطرناک در شهرهای برگزار کننده جام جهانی

حضور و حمله حشرات خطرناک در شهرهای برگزار کننده جام جهانی باعث شد تا مسئولین روسی با هواپیماهای مخصوص شروع به سم پاشی در اطراف استادیوم ها کنند.
همان گونه که می دانید نیش حشرات بسیار دردناک هستند و جای نیش آنها به مدت طولانی می توانند باعث ایجاد درد های شدید و ناخوشایندی شوند و تمام انسان ها از حشرات و آسیب هایی که آن ها ایجاد می کنند، بیزار هستند.
به علت برگزاری بازی های جام جهانی در روسیه و حضور مردمانی که طرفدار تیم ملی خود هستند فرصت خوبی برای این حشرات می باشد که بتوانند به خواسته خود دسترسی پیدا کنند.

طبق گفته مسئولان، حضور این حشرات تهدید کننده تنها به علت دمای هوای می باشد که دمای هوا بالای 20 درجه سانتی گراد و حتی در برخی دیگر از شهر های روسیه گاها بیشتر می باشد.

حشرات خطرناک در شهرهای برگزار کننده جام جهانی

حشرات خطرناک در شهرهای برگزار کننده جام جهانی

همچنین یکی از محققان به اسم لورن کولر به National Geographic این گونه گفت:هجوم این حشرات تنها به این علت است که در قطب شمال حیوان آنچنانی برای تغذیه این حشرات وجود ندارند و آنها در لیست حیوانات باهوش قرار دارند که در نهایت طعمه را پیدا کردند و به این شهرها هجوم آوردند.

طبق گفته محققان این حشرات کاملا بی رحم هستند و به هیچ وجه از کار خود دست برنمی دارند. گفتنی است که مسئولان روسیه در تکاپوی حل این مشکل هستند تا به مهمانانشان آسیبی وارد نشود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید