چهره های معروف ایرانی دیشب در کنسرت نوبت عاشقی حضور یافتند و در شب خاطره انگیز این گروه در باغ کتاب حضور به رساندند. در این مراسم نسیم ادبیافسانه چهره آزاد و همسرش شاهرخ فروتنیان , نازنین بیاتی , پیمان قاسم خانی , طناز طباطبایی و … حضور داشتند .

کنسرت نوبت عاشقی

نخستین شب کنسرت «نوبت عاشقی» از گروه وصل یار در پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور چهر‌های شاخص هنری برگزار شد.

کنسرت نوبت عاشقی

کنسرت نوبت عاشقی گروه وصل یار

 

باغ کتاب میزبان کنسرت نوبت عاشقی

کنسرت فیوژن/تلفیقی نوبت عاشقی به آهنگسازی و سرپرستی ابراهیم اثباتی ۱۴ شهریورماه ساعت ۲۲ در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار خواهد شد.

مصطفی محمودی، آیدا روزبهانه و هوروش خلیلی خوانندگان این کنسرت هستند.

کنسرت نوبت عاشقی

پیمان قاسم خانی

 

حامد ابراهیمی نوازنده ویلن و کمانچه، حسین قاسم‌زاده نوازنده نی، سنتور و دودوک، ابراهیم یساول‌زاده نوازنده قانون، سعید بهرامی نوازنده عود، رزماری عیسی‌پور و ریچارد عیسی‌پور خواننده، میثم امینی نوازنده کاخن و پرکاشن، ساتگین نمازی نوازنده پیانو، علیرضا مهدی‌زاده نوازنده ساکسیفون، عباس حیدری نوازنده ترومپت، سامان بهشتی درامز نواز، مهرناز دبیرزاده نوازنده تنبک و آناهیتا ایزدپارسا نوازنده ویلنسل این اجرا هستند.

کنسرت نوبت عاشقی

افسانه چهره آزاد , نسیم ادبی , شاهرخ فروتنیان

کنسرت نوبت عاشقی

نسیم ادبی در کنسرت نوبت عاشقی

 

گفتنی است، گروه موسیقی «وصل یار» در سال ۱۳۸۰ به سرپرستی ابراهیم اثباتی با همکاری نوازندگان کشورمان شکل گرفت و پیش از آن «وصل صوفیان» نام داشت.گروه موسیقی «وصل یار» با استفاده از سازهای سنتی ایرانی، کوبه‌ای، قبیله‌ای، کلاسیک و ترکیبی از خوانندگان، گروه کر، هنرهای بصری و ادبیات غنی پارسی تلاش می‌کند فضایی متفاوت در عرصه موسیقی ایجاد کند. اجرای این گروه بر اساس تلفیق موسیقی کلاسیک ایرانی و مقامی ایرانی با موسیقی دیگر ملل شکل گرفته که ترکیبی از هیجان و آرامش به شمار می‌رود.

کنسرت نوبت عاشقی

طناز طباطبایی , نسیم ادبی , نازنین بیاتی

کنسرت نوبت عاشقی

نازنین بیاتی در کنسرت نوبت عاشقی

 

موسیقی آرامش‌بخش و معنی‌گرایی که به مرور شادی و طراوت قابل توجهی را به شنونده القا می‌کند. همراه با جلوه‌های ویژه سه بعدی تصویر و نور برای درک و ارتباط عمیق مخاطبان خود با موسیقی که به طور زنده بر روی صحنه به نمایش گذاشته شده‌اند.

این گروه کنسرت‌های بسیاری را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده‌اند و از مهمترین فعالیت‌هایشان اجراهای همزمان با نمایش‌هایی همچون شمس پرنده به کارگردانی پری صابری است.

کنسرت نوبت عاشقی

افسانه چهره آزاد و همسرش

کنسرت نوبت عاشقی

نسیم ادبی در کنسرت

کنسرت نوبت عاشقی

چهره های معروف در کنسرت

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید