اعضای یک گروه هرج و مرج طلب به سفارت ایران در یونان حمله کرده اند تعرض کنندگان ۱۰ نفر بودند که بعد از حمله از محل متواری شدند متاسفانه پلیس فردی را در ارتباط با این حادثه دستگیر نکرده است این گروه ها چندین بار به دلیل حمایت از کردها به مکان های دیپلماتیک ترکیه حمله کرده اند.

حمله به سفارت ایران در یونان

رسانه‌های یونانی روز دوشنبه گزارش داده‌اند اعضای یک گروه هرج و مرج طلب به سفارت ایران در یونان تعرض کرده‌اند.وب‌سایت “گریک ریپورتر” گزارش داده اعضای گروه هرج و مرج طلب “روویکوناس”صبح دوشنبه با قوطی‌های رنگ این حمله را انجام داده‌اند.

سفارت ایران در یونان

تعرض کنندگان به سفارت ایران در یونان

 

تعرض‌کنندگان به سفارت ایران در یونان حدود ۱۰ نفر بوده‌اند و بعد از انجام این حمله با موتورسیکلت از صحنه متواری شده‌اند. به نوشته وب‌سایت گریک ریپورتر، پلیس تا کنون فردی را در ارتباط با این حادثه دستگیر نکرده است.

یک سخنگوی این گروه هرج و مرج طلب در صفحه‌اش در فیسبوک گفته این حمله در حمایت از آنچه “سرکوب‌گری ایران علیه کُردها” خوانده شده، انجام شده است.

حمله به اماکن دیپلماتیک ترکیه

مجموعه اخبار قبلی وب‌سایت گریک‌ریپورتر از گروه “روویکوناس” نشان می‌دهد اینگروه چندین بار هم در حمایت از کردها به اماکن دیپلماتیک ترکیه در آتن حمله‌ور شده است.

پیش از این، روز شنبه گزارش شده بود حدود ۱۵ نفر از اعضای گروهک “کومله” اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف به سمت سفارت ایران در پاریس کرده‌اند.

عناصر گروهک تروریستی کومله، تاکنون بارها با اقدامات تروریستی در مناطق غربی ایران، موجب ناامنی و شهادت بسیاری از هموطنانمان شده اند.

سفارت ایران در یونان

حمله به سفارت ایران در یونان

 

در یکی از اقدامات اخیر این گروهک که ۲۹ تیرماه رخ داد، اشرار و تروریست ها که مقر آنها در کردستان عراق است، به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران در روستای «دری» مریوان حمله کردند و ۱۱ تن از نیروهای امنیتی کشورمان را به شهادت رساندند.

در پاسخ به این اقدامات کور تروریستی، یگان موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۱۷ شهریور ماه محل استقرار و جلسه سران حزب منحله موسوم به دموکرات کردستان ایران (HDK) از دیگر گروهک های جنایتکار و مرکز آموزش تروریست های وابسته در منطقه کردستان عراق را با هفت فروند موشک زمین به زمین کوتاه بُرد، هدف قرار داد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید