بار دیگر ایران داغدر شد و این بار مردم جنگ زده اهواز طعم تلخ گلوله را یک بار دیگر چشیدند و عزیرانشان در مقابل دیگانشان پرپر شدند. به مناسبت هفته دفاع مقدس که رژه نیروهای مسلح در سراسر کشور برگزار شده بود و در اهواز نیز برگزار شده بود اما در این مراسم رژه حادثه ای تلخ به وقوع پیوست و جان هموطنان و نیروهای نظامی را هدف گلوله قرار داد. در  حمله تروریستی اهواز تعداد ۱۲ نفر کشته شدند.

آخرین خبرها درباره حمله تروریستی اهواز

صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس، روبروی لشکر ۹۲ زرهی در اهواز مراسم رژه نیروهای مسلح در حال برگزاری بود که چند نفر به سمت مردم و نیروهای مسلح حاضر در این مراسم شلیک کردند.

حمله تروریستی در اهواز

حادثه حمله تروریستی اهواز

 

این تیراندازی حوالی ساعت ۹ صبح آغاز شد و در آن افرادی با لباس نظامی از پشت جایگاه ویژه به سمت مردم تیراندازی کردند. آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی به‌سرعت مجروحان را به مراکز درمانی انتقال دادند.

آرامش نسبی بعد از گذشت حدود نیم ساعت از تیراندازی در منطقه حاکم شد. تعدادی از مردم به پادگان ۹۲ زرهی ارتش در اهواز منتقل‌شدند تا بعد از ایجاد امنیت به خانه بازگردند.

افزایش شهدای حمله تروریستی اهواز به ۱۲ نفر

معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: در حمله تروریستی اهواز امروز تاکنون ۱۲ نفر شهید شده‌اند و با توجه به جراحت برخی از مجروحین احتمال افزایش تعداد شهدا نیز وجود دارد.

حمله تروریستی در اهواز

تصاویر تلخ شهادت نیروهای مسلح در حمله تروریستی اهواز

 

به گزارش ایسنا، علی‌حسین حسین‌زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید نیاکی اهواز و مجروحان حمله تروریستی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در اولین روز هفته دفاع مقدس در رژه نیروهای انتظامی، متاسفانه در یک اقدام ناجوانمردانه و کور تروریستی، به جمع حاضر در محل رژه حمله و تیراندازی شد. متاسفانه در این حمله، تعدادی از نیروهای انتظامی و مردم حاضر در محل به شهادت رسیدند.

حمله تروریستی در اهواز

شهدای حمله تروریستی در اهواز

 

وی افزود: در این حمله که توسط یک گروه تروریستی چهار نفره انجام شد، با عکس‌العمل نیروهای نظامی مستقر در محل، دو نفر از این مهاجمان کشته و دو نفر نیز دستگیر شدند.

حسین‌زاده بیان کرد: در حادثه تروریستی امروز تاکنون ۱۲ نفر شهید شده‌اند و با توجه به جراحت برخی از مجروحین احتمال افزایش تعداد شهدا نیز وجود دارد.

وی اظهار کرد: تیم پزشکی مستقر در بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز آماده ارائه خدمات به مجروحین هستند. حال عمومی تعدادی از مجروحینی که به این بیمارستان منتقل شده‌اند در حال بهبود است و تمام امکانات نیز برای رسیدگی به وضعیت آنها فراهم است.

حمله تروریستی در اهواز

شهدای حادثه تروریستی اهواز

 

معاون سیاسی استاندار خوزستان با اشاره به جزئیات عاملان تروریستی این حمله اظهار کرد: بررسی این گروه در حال انجام است و مسئولانه امنیتی در حال رسیدگی هستند. اکنون هیچ مشکلی در استان خوزستان وجود ندارد و امنیت کامل در خوزستان برقرار است.

منبع:ایسنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید