حمید گودرزی بازیگر پر حاشیه ایرانی که با مصاحبه هایش همیشه جنجال های زیادی به پا می کرد اکنون نیز در یک برنامه زنده خبر ازدواج مجددش را عنوان کرده است. این بازیگر قبلا ازدواجی ناموفق با ماندانا دانشور داشته و زندگی عاشقانه ان ها به طلاق انجامید. حمید گودرزی که اکنون در سریال دلدادگان منوچهر هادی مشغول هنرنمایی می باشد در برنامه پنج ستاره هم به عنوان مجری حضور دارد.

حمید گودرزی

ازدواج حمید گودرزی از زبان خودش

 

ازدواج حمید گودرزی

حمید گودرزی، بازیگر سینما و تلویزیون خبر ازدواج مجددش را در برنامه “من و شما” به مجری‌ گری آرش ظلی‌پور اعلام کرد و گفت به‌زودی در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌کند.

گودرزی سال ۸۳ با ماندانا دانشور ازدواج کرد و پس از ۱۲ سال از او جدا شد. او سال گذشته اعلام کرده بود که دیگر هرگز ازدواج نخواهد کرد.

گودرزی این روزها اجرای برنامه “پنج ستاره” را به‌عهده دارد که کنایه‌هایش به برنامه “ برنده باش ” با اجرای محمدرضا گلزار جنجالی شده است.

حمید گودرزی

حمید گودرزی در برنامه من و شما آرش ظلی پور

گودرزی

 

خبر حمید گودرزی از ازدواج مجددش در برنامه من و شما

حمید گودرزی در این برنامه از اختصاص قسمتی از دستمزدش در برنامه پنج ستاره به یک کودک بیمار پروانه ای به خبر داد و در بخشی از برنامه به خواست آرش ظلی پور یک پیامک به محمدرضا گلزار فرستاد.

آرش ظلی پور در این بخش از برنامه درباره ازدواج مجدد حمید گودرزی پرسید و او گفت :اگر خبری شد حتما اعلام میکنم ، تنهایی تنها برازنده خداست و برخلاف آن یکباری که در برنامه شما گفتم ازدواج مجدد نمیکنم ، تصمیمم دوباره عوض شده است و به زودی این خبر را اعلام میکنم …

حمید گودرزی

خبر ازدواج حمید گودرزی در برنامه من و شما

حمید گودرزی مجری پنج ستاره

 

انصراف حمید گودرزی از بازی در ستایش ۳ به خاطر نرگس محمدی

حمید گودرزی درباره انصراف از سریال ستایش ۳ گفت :به دلیل اینکه من مشغول بازی در یک سریال بلند هستم و میترسیدم تداخل داشته باشد با سریال ستایش و دلیل دیگر تداخل در گریم ها و خستگی من از بازی در فیلم قبلی بود و الان هم پشیمونم از انصراف از این سریال .

حمید گودرزی

گریم حمید گودرزی در سریال دلدادگان

 

آرش ظلی پور درباره علت انصراف حمید گودرزی به علت حضور نرگس محمدی در این سریال گفت اما حمید گودرزی زیر بار این حرف نرفت و به تعریف از بازیگر سریال ستایش پرداخت و این صحبت آقای مجری را قبول نکرد و از همبازی بودن با نرگس محمدی در پیکسل گفت.

حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید