سحرگاه دیروز مردی میانسال به‌ نام شهرام که به خاطر اختلاف مالی فردی به‌نام خیرالله را به قتل رسانده بود و حکم قصاص در حضور دادستان اردبیل، قاضی اجرای احکام و خانواده مقتول به دار مجازات آویخته شد.رسیدگی به این پرونده از ۳ سال قبل در حالی آغاز شد که خانواده مردی به‌نام خیرالله به پلیس مراجعه و ناپدید شدن او را اعلام کردند.

قصاص

اجرای حکم قصاص مرد بسازوبفروش

 

این خانواده به پلیس گفتند خیرالله کاشیکار ساختمان بود که از مدتی قبل با صاحبکارش به‌نام شهرام که مالک ساختمان و بساز و بفروش بود اختلاف مالی پیدا کرده بود.

اعلام حکم قصاص مرد بسازوبفروش

به همین خاطر ما به شهرام ظنین هستیم.بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد و در ادامه رسیدگی به پرونده کارآگاهان با سرنخ‌ها و مستنداتی که به دست آوردند شهرام را بازداشت کردند. وی که ابتدا منکر جنایت بود سرانجام لب به اعتراف گشود. وی گفت خیرالله در ساختمان من کاشیکاری کرده بود و حدود ۳ میلیون تومان از من طلب داشت.

روز حادثه او را  به بهانه ای به  ساختمانم کشاندم و با هم درگیر شدیم من هم با اسلحه او را کشتم و جسدش را همانجا دفن کردم و رویش بتن ریختم.بدین ترتیب متهم در دادگاه محاکمه و به حکم قصاص محکوم شد. حکم قصاص صادره نیز از سوی قضات شعبه ۲۸ دیوان عالی کشور تأیید و سرانجام مرد میانسال صبح دیروز در زندان اردبیل به دار آویخته شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید