در این مطلب عکس هایی دیدنی از مراسم افتتاحیه فیلم خاله قورباغه با حضور عوامل فیلم و هنرمندان سینما در پردیس باغ کتاب را برای شما آورده ایم .

 

درباره خاله قورباغه

فیلم «خاله قورباغه» از هفتم اسفند ٩۵ در دکورهای مستقر در پلاتو بنیاد سینمایی فارابی، با طراحی ‌های مجید لیلاجی و اجرای میرنظام‌الدین مدنی، طی ١١٠ روز توسط محمد رسولی فیلمبرداری شده است. جلوه‌های بصری فیلم را دکتر امیررضا معتمدی انجام داده و تدوین فیلم بر عهده سپیده عبدالوهاب و افشین هاشمی بوده است.

موسیقی متن و ترانه‌های این فیلم موزیکال که از شاخصه‌های اصلی آن به حساب می‌آید، توسط سعید شهرام، آهنگساز ایرانی ساکن امریکا ساخته و ضبط شده است. صداگذاری فیلم را نیز بهمن اردلان در استودیو بهمن انجام داده است.

فیلمنامه این فیلم توسط فرشته طائرپور با همکاری افشین هاشمی نوشته شده و تولید آن از نیمه دوم سال ٩۴ تا بهار ٩۶ با مدیریت و برنامه‌ریزی سیداحمد ساکت انجام شده و در نهایت اولین تیزر این فیلم که یک تیزر موزیکال است توسط مسلم رسولی ساخته شده است.

پخش فیلم «خاله قورباغه» برعهده حوزه هنری و زمان آن ٨۵ دقیقه است که اوایل تابستان با سرگروهی سینما آزادی روی پرده می‌رود.

مراسم افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

ترانه علیدوستی

مراسم افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

ترانه علیدوستی در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

مونا فرجاد در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

نازنین بیاتی در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

الهام پاوه نژاد در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

غزل شاکری

نازنین بیاتی

غزل شاکری در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

الهام پاوه نژاد در افتتاحیه فیلم خاله قورباغه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید