یک مدل کانادایی اقدام به خالکوبی با جوهر بنفش کرد که این کار او باعث شد تا چشمش دچار تورم و درد شود این کار را دوست پسر این مدل کانادایی انجام داد او با یک سوزن بزرگ جوهر خالص را به جای جوهر رقیق در سفیدی چشمش تزریق کرد این مدل کانادایی به او گفت که احساس درد می کند اما دوست پسرش گفت که این علائم عادی می باشد کت مدل کانادایی به بیمارستان رفت و به دلیل حاد نبودن عوارض او را به خانه فرستادند اما بعد از دو هفته درد و تورم چشمش به متخصص چشم رفت و دکتر با دیدن چشم او وحشت کرد.

خالکوبی مدل کانادایی در چشمش

یک مدل کانادایی بدلیل اقدام به خالکوبی در چشم با جوهر بنفش ممکن است بینایی خود را از دست بدهد.

خالکوبی مدل کانادایی

خالکوبی مدل کانادایی در چشمش با جوهر بنفش

 

به گزارش یورونیوز، این خالکوبی توسط دوست پسر این مدل انجام شده است. کت گالینگر۲۴ ساله در اینباره می‌گوید: «دوست پسرم کسی بود که اینکار را انجام داد. او مرتب به من اصرار می‌کرد تا اینکه من راضی شدم.»

وی ادامه می‌دهد: «ما فقط یک ماه با هم بودیم، اما من سالهاست که او را می‌شناسم. فکر می‌کردم می‌توانم در این مورد به او اعتماد کنم. او چندین نمونه کار از این خالکوبی‌ها داشت. اما من اشتباه می‌کردم.»

خانم گالینگر می‌گوید که دوست پسرش که اکنون او را ترک کرده، برای اینکار با استفاده از یک سوزن بسیار بزرگ جوهر خالص را به جای جوهر رقیق شده در صلبیه چشم (سفیدی چشم) او تزریق کرده است.

این مدل اهل اتاوا بلافاصله دچار درد و تورم در چشم خود شد، اما دوست پسر سابقش به او گفت که این علائم عادی است. کت در هر صورت به بیمارستان مراجعه کرد، اما پزشکان بیمارستان نیز بدلیل حاد نبودن عوارض، نتوانستند تشخیص لازم را بدهند و وی را به خانه فرستادند.

درد و تورم شدید چشم مدل کانادایی

خانم گالینگر پس از چند هفته بدلیل ادامه داشتن علائم و درد و تورم شدید نزد متخصص رفت. به گفته او اینبار پزشک با دیدن وضعیت چشم او وحشت کرد.

خالکوبی مدل کانادایی

خالکوبی گلینگر

 

کت گالینگر تتو ‌های بسیاری بر بدن خود دارد و اینکار را بخشی از شخصیت خود می‌داند. او در مورد وضعیت ایجاد شده برای چشمش دوست پسر سابق خود را بدلیل استفاده نکردن از جوهر رقیق شده مقصرمی داند.

بنظر کارشناسان این روش بطور کلی بسیار خطرناک است و چنانچه حتی در یکی از مراحل آن سهل انگاری صورت گیرد باعث ایجاد مشکلات بزرگی خواهد شد.

خانم گلینگر که قصد دارد تا از طریق مراجع قانونی این موضوع را پیگیری کند گفته است که دوست پسرش پس از چند روز او را ترک کرد. وی معتقد است که «او می‌دانست در روند انجام تتو اشتباه کرده و نمی‌خواست به اشتباهش اقرار کند.»

حادثه‌ای که برای کت روی داده پس از انتشار عکس‌هایی از چشم او در شبکه ‌های اجتماعی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در این عکس‌ها سفیدی چشم او را لایه‌ای بنفش رنگ پوشانده و او به زحمت چشم خود را باز نگاه می‌دارد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید