شب گذشته آخرین قسمت از فصل پنجم خندوانه با حضور اشکان خطیبی و بابک جهانبخش جشن گرفتند در این برنامه جنابخان نیز حضور داشت در این برنامه کلیپی از پشت صحنه این فصل خندوانه پخش شد و قرعه کشی بین تماشاگران نیز برگزار شد رامبد جوان اعلام کرد که بلافاصله بعد از ایام محرم و صفر دوباره باز می گردیم بابک جهانبخش در استودیو حاضر شد و قطعه «منظومه احساس» را اجرا کرد در آخر برنامه جنابخان قطعه ای جنوبی را اجرا کرد.

برنامه خندوانه

شب گذشته رامبد جوان و گروه برنامه ساز «خندوانه» آخرین قسمت از فصل پنجم این برنامه را با حضور اشکان خطیبی و بابک جهانبخش جشن گرفتند، در این برنامه دو فینالیست سری دوم «خنداننده شو» و جناب خان نیز حضور داشتند.

این برنامه به رسم همیشگی با برگزاری مراسم قرعه‌کشی بین تماشاگران آغاز شد و سپس جوان از همه عوامل «خندوانه» که در این چند فصل با او همراه بودند، تشکر کرد. بعد کلیپی از عکس‌های پشت صحنه این فصل از «خندوانه» پخش شد.

بابک جهانبخش در برنامه خندوانه

در ادامه برنامه بابک جهانبخش در استودیو «خندوانه» حاضر شد و با این قول که در فصل ششم مهمان خندوانه خواهد بود، قطعه «منظومه احساس» را اجرا کرد. پس از آن بخش کوتاهی از روند ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی بهشت امام رضا (ع) به نمایش درآمد.

در ادامه اشکان خطیبی بازیگر و خواننده به اختتامیه «خندوانه» اضافه شد و با بیان گزارشی از نمایش خود، قطعه «خوشه چین» را اجرا کرد.

جوان پس از اجرای خطیبی، درباره آغاز فصل ششم «خندوانه» تصریح کرد: «خندوانه» الان تمام می‌شود. به محض اینکه بتوانیم تا دوماه دیگر دوباره به خانه‌های شما برمی‌گردیم.

خندوانه

بابک جهانبخش

 

در ادامه جهانبخش دومین قطعه خود را اجرا کرد و پس از آن بخش‌هایی از پشت صحنه «خندوانه» به نمایش درآمد. «جناب‌خان» هم به استودیو آمد و در آخرین برنامه از فصل پنجم «خندوانه» گفت: بعد از این برنامه به آبادان و اهواز می‌روم و محرم را آنجا هستم.

صحبت های رامبد جوان در برنامه خندوانه

جوان پس از صحبت‌های «جناب خان» با اشاره به اینکه در سال گذشته شاهد زلزله کرمانشاه بودیم، اظهار کرد: سال قبل همین حوالی زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب اتفاق افتاد. اتفاقی که همه ما را ناراحت کرد و تعدادی از هموطنان ما از بین رفتند و تعداد زیادی هم بی خانمان شدند. اما همه دست به دست هم دادند و کمک‌های مردمی و دولتی و ارگانی باهم کنار یکدیگر قرار گرفت.

خندوانه

رامبد جوان و جنابخان

 

وی ادامه داد: آن موقع خندوانه نبود، اما ما از طریق رسانه‌های شخصی خودمان توانستیم کمک جمع کنیم. نهایتاً ۸ میلیارد تومان پول جمع کردیم و دوستان بسیاری ما را همراهی کردند که امشب مهمان «خندوانه» هستند.

خندوانه

جنابخان

 

جوان در پایان یادآور شد: ما بلافاصله بعد از محرم و صفر به آنتن شبکه نسیم برمی‌گردیم. پس خداحافظی خیلی اساسی نمی‌کنیم. به امید خدا تا شب عید نوروز با شما هستیم.

گفتنی است؛ در پایان این برنامه جناب خان، قطعه‌ای جنوبی را اجرا کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید