اگر می خواهید زیور آلات هدیه بدهید 

انتخاب زیور آلات کار آسانی نیست ، به ویژه اگر شما در پایان هفته مهمان یک جشن تولد باشید و خرید زیور آلات انتخاب شما برای هدیه این جشن تولد است ؛ قبل از  هر چیز شما باید بدانید که چه زیور آلاتی را برای چه کسی بخرید 

در این مطلب ما شما را راهنمایی می کنیم تا بهترین را انتخاب کنید 

·من برندم!

اگر خیال دارید برای دوست نزدیکتان که برند باز است و اتفاقا با زیورآلات هم میانه خوبی دارد، هدیه بخرید، خودتان را به دردسر نیندازید، بهترین انتخاب برای شما زیورآلاتی است  که برند بودنشان را فریاد می‌زنند. حتی برای اینکه تیرتان درست به هدف بخورد، می‌توانید روی زیورآلاتی با نشانی از برند مورد علاقه دوستان فوکوس کنید.

انتخاب زیور آلات

·فانتزی پسند!

برای دوست داشتن گردنبند باید با طرح‌های فانتزی کنار بیایید. پس اگر خیال دارید گردنبندی را به دوستی هدیه بدهید باید حتما از بابت فانتزی بودن روحیاتش اطمینان داشته باشید، آن وقت می‌توانید با خیال راحت دست به خرید بزنید.

·کمی تا قسمتی تجملاتی!

اگر دوست‌تان کمی تجملاتی است می توانید مطمئن باشید که عاشق جواهرات است. پس راه را کوتاه کنید و به جای زیورآلات مدرن یک راست بروید سراغ جواهراتی که سنگ را هم در خودشان جا داده‌اند. البته چه بهتر که سنگ مورد علاقه او را هم بشناسید آن وقت است که می‌توانید با خیال راحت خرید کنید. فانتزی پسند!

انتخاب زیور آلات

· ظریف و دوست داشتنی!

اگر قرار است برای کسی هدیه بخرید که چندان اهل زیورآلات نیست باید کمی با احتیاط جلو بروید، بهتر است برای اینکه خیالتان از بابت خریدی که می‌کنید راحت باشد سراغ زیورآلات ظریف بروید و کمی هم سلیقه به خرج دهید.

·ویژه آقایان

دستبند چرمی و نمونه‌های مشابه آن بهترین انتخابند برای پسر جوان یا برادر کم سن و سال شما که اتفاقا چیزی به تولدش باقی نمانده! فقط کافی است خیالتان از بابت علاقه آنها به دستبند‌های چربی آن هم ترکیبی از چرم و فلز راحت باشد.

·برای ساعت بازها

فرقی نمی‌کند مخاطب هدیه‌ای که می‌خرید خواهرتان باشد، مادرتان یا حتی دوست تان، فقط کافی است بدانید او ساعت باز است تا وقت هدیه خریدن برای او که رسید دست‌تان را بگذارید روی یک آویز ساعت بگذارید.

انتخاب زیور آلات

·برای دختر خانم‌های نوجوان

اگر قرار است برای دختر نوجوان تان هدیه بخرید یک راست بروید سراغ رنگ‌های نئون یا همان فسفری های خودمان. این روزها این سبک زیورآلات بدجوری توجه دختران نوجوان را جلب کرده. شما هم سختگیری را کنار بگذارید و با خرید دستبند یا النگوهایی به اصلاح نئونی دختران را خوشحال کنید.

·مدرنیته

اگر قرار است برای دوستی با روحیات مدرن هدیه بخرید باید عینک سختگیری را از روی چشمان تان بردارید و بروید سراغ نمونه های هر چه عجیب و غریب تر! سعی کنید دنبال طرح هایی بگردید که تا به حال به چشم دوست عاشق مدرنیته تان هم نخورده.

انتخاب زیور آلات

·برای مادربزرگم

گل سینه ها بر خلاف این روزها که کمتر کسی سراغ شان می رود روزگاری اتفاقا نه چندان دور بسیار پر طرفدار بودند. یک حساب سر انگشتی هم نشان می دهد که مادر بزرگ های ما همان خانم های جوان دیروزی و از طرفداران پر و پا قرص این گل سینه ها هستند! بد نیست گاهی مادر بزرگ های تان را با خرید یک گل سینه کوچک خوشحال کنید.

·به چشم می آید

خواهرتان همیشه دوست دارد به چشم بیاید؛ پس وقت هدیه خریدن برای او دور زیورآلات ظریف خط بکشید. در این شرایط شما می توانید به دستبندی که روی مچ درست و حسابی خودش را نشان دهد، فکر کنید. رنگ طلایی هم تضمینی است برای آنکه هدیه انتخابی تان به قدر کفایت به چشم بیاید.

انتخاب زیور آلات

·برای مادرم

اگر مادرتان با گوشواره های آویز میانه ای ندارد گوشواره های چسبانی بهترین انتخاب برای آنهاست. البته قبل از خرید بهتر است از علاقه مادرتان به زیورآلات درشت و پر زرق و برق مطمئن شوید. وزن گوشواره را هم دست کم نگیرید؛ گوشواره های سنگین هر قدر هم که زیبا باشند، نمی توانند انتخاب مناسبی باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید