خلوت‌کردن دکوراسیون در سه سوت 

یک دکوراسیون خلوت با کمی سلیقه  می تواند از فضای خانه شما یک فضای رویایی  منحصر به فرد بسازد . اگر شما هم از جمه افرادی هستید  که خانه ای شلوغ و دارید و این شرایط خانه تان حسابی اعصابتان را به هم ریخته است با ما همراه شوید و  از خلوت کردن دکوراسیون   و فنون خلوت کردن دکوراسیون بیشتر بدانید!

 

دکوراسیون خلوت

بهترین کار برای خلوت سازی چیدمان خانه این ا که به قسمت های مختلف خانه سرک  بزنید و  سعی کنید وسایلی را  کاربردی ندارند و به قول معروف  اضافه هستند را بردارید، دقت کنید روی میزها خیلی شلوغ نباشند و همچنین دیوارها پر از تابلو و قاب عکس نباشد.
استفاده از وسایل دکوری هم حدی دارد، وسایل دکوری و کوچک اگر بیش از حد در منزل استفاده شوند باعث شلوغ به نظر رسیدن دکوراسیون میشوند.
یک کنج دنج و خلوت 

اکثر خانم ها فکر میکنند باید همه گوشه ها و کنج های منزل را پر کنند اما این یک تصور اشتباه است که منزل را حسابی به هم ریخته نشان میدهد، بهتر است یکی از گوشه های منزل را دکور کنید زیرا اینطوری با خالی گذاشتن گوشه های دیگر گوشه دکور شده بیشتر به چشم میاد .

دکوراسیون خلوت

راهرویی خالی و دلباز 

راهرو ها فضای باریکی هستند که مسیر رفت و آمد اند به همین دلیل باید خالی از هرگونه وسایل باشند، اگر در راهرو آینه و کنسول، گلدان های بزرگ و جاکفشی قرار داده اید بهتر است آن ها را بردارید تا راهرو باریکتر از آن چه هست به نظر نرسید.
دکوری ها ! غایب

هرگونه وسایل اضافی و بی کاربرد در گوشه و کنار خانه باید حذف شوند، دکوری های ریز فقط فضا را به هم ریخته میکنند پس نیازی به آن ها ندارید . سعی کنید روی میز ها فقط یک گلدان شیک قرار دهید و روی میز را زیاد شلوغ نکنید.

دکوراسیون خلوت

خانه ای زیبا به سبک مینیمال 

با سبک مینیمال آشنا شوید و آن را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، سبک مینیمال یعنی ساده گرایی در عین مدرن بودن. این سبک فضای منزل را به سادگی دیزاین میکند و از هرگونه شلوغی و نا به سامانی نجات میدهد پس میتواند بهترین انتخاب برای رهایی از شلوغی دکوراسیون باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید