محمد احسانی مدیر شبکه نسیم در گفتگو با یک خبرگزاری درباره سری جدید « خندوانه » که از امشب قسمت اول آن روی آنتن شبکه نسیم می رود، گفت: قسمت اول به نوعی اعلام شروع این برنامه است و بیشتر یک جشن برای آغاز ماه رمضان است.

زمان پخش خندوانه

«خندوانه» از امشب ۲۶ اردیبهشت ماه و در سه روز پایانی هفته روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم می رود. دکور این برنامه در فصل جدید در لوکیشن سریال «در حاشیه» در بلوار ارتش ساخته شده است.

رامبد جوان در برنامه خندوانه

 

سخنان مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درمورد حضور جناب خان در برنامه خندوانه

اشرف ادامه داد: قطعا حضور جناب خان در فصل‌های پیشین خندوانه با نظر گروه کارشناسی و شخص رامبد جوان بوده است و در این فصل نیز همین روند ادامه داشته و چگونگی حضور جناب خان در خندوانه به نظر رامبد جوان در مقام کارگردان و سید علی احمدی در مقام تهیه کننده برمی گردد.

وی با اشاره به روند ضبط برنامه “عبدی شو” بیان کرد: برنامه عبدی شو این روز‌ها مراحل ضبط را همچون گذشته سپری می‌کند و زمان پخش آن قطعا در ماه مبارک رمضان نیست بلکه پس از اتمام این ماه روی آنتن خواهد رفت.

وی درباره دکور سری جدید برنامه خندوانه اظهار کرد: لوکیشن برنامه “خندوانه”پیش از این در مکان دیگری بود و با توجه به فضایی که برنامه خندوانه در فصل گذشته در اختیار داشت دکور‌ها طراحی شده بود، اما در این فصل با توجه به این که این گروه به مکان جدیدی برای ضبط برنامه منتقل شده اندبالطبع دکور‌ها و فضای “خندوانه” نیز تغییر خواهد کرد و مخاطبان شاهد برنامه خندوانه در فضا و دکور‌های جدید و متفاوت خواهند بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید