شب گذشته با حضور مهران مدیری در خندوانه این برنامه جذابیت خاصی پیدا کرد. مهران مدیری که به تازگی برنامه دورهمی را به پایان رسانده است عید نوروز میزبان رامبد جوان بود برنامه ای که به شدت مورد توجه قرار گرفت ولی اینبار جای مهمان و میزبان تغییر یافت و رامبد جوان میزبان مدیری بود. این برنامه تا حدود یکساعت بعد از نیمه شب طول کشید و حضور جناب خان توانست بر جذابیت های خندوانه دیشب بیفزاید. مدیری لبخند رو به دوربین را در ۱۴ ثانیه رو به مردم ایران زد و توضیحاتی راجع به کارهای مورد علاقه اش و حتی پایان ناتمام قهوه تلخ داد .

مهران مدیری در خندوانه به میزبانی رامبد جوان

 

مهران مدیری در خندوانه

رامبد جوان در برنامه خندوانه میزبان مهران مدیری بود. مهران مدیری در همان ابتدای برنامه درباره حال این روزهایش گفت: همیشه امید دارم که وضع بهتر بشود. معتقدم باید تلاشمان را برای بهتر شدن حالمان انجام دهیم چرا که می‌دانم هر روز اخبار مختلف و بعضاً عجیب و غریبی را می‌شنویم تا حدی که دیگه لمس شدیم .

صحبت های جالب مهران مدیری در خندوانه

مدیری گفت:در تلویزیون با همان «نوروز ۷۲» معروف شدم و کارم گرفت.اما برنامه امشب خندوانه، حواشی جذابی هم داشت؛ مثل بحث مهران مدیری با رامبد جوان درباره اضافه وزنش و استفاده از بالش مبل برای پوشاندن این چاقی و یا بحث بر سر اینکه پشه‌ها و در کل حشرات جزو حیوانات نیستند! اظهار نظری‌که تعجب مدیری را برانگیخت.

فرزندان مهران مدیری

مدیری در ادامه پیرامون سوال معروف عاشق شدن، بیان کرد: عشق موضوع مهمی است، و اینکه من همیشه اصرار داشتم مهمان ها حتما اسم فردی را بیان کنند، بخش طنز و بامزه گفتگوی ما بود. اما مهم برای من همان تعریفی است که هر مهمان از عشق بیان می کرد. تعریف عشق خیلی سخت است اما عشق های من،فرزندانم ( فرهاد و شهرزاد) هستند. این عشق تنها موردی است که هر چقدر بچه ها پیش می روند، ما خوشحال تر می شویم که از علاقه فراوان مدیری به فرزندانش ناشی می شود.

حضور مهران مدیری در خندوانه

 

وعده مدیری برای پرداخت ۲۰ میلیون تومان به ۲۰ رفتگر شهرداری

گفتنی است؛ در ادامه برنامه پس از ثبت لبخند ۱۴ ثانیه ای مهران مدیری در دوربین خندوانه، او قول داد تا در دو روز آینده به بیست نفر از رفتگرانی که در خیابان خدمت می کنند، نفری یک میلیون تومان بدهد. که رامبد جوان تصمیم گرفت برای تصاحب یک  میلیون لباس نارنجی بپوشد.

در ادامه برنامه، جناب خان به جمع داخل استودیو اضافه شد قطعه ای جنوبی را به مدیری تقدیم کرد و او را کاپیتان کمدی ایران معرفی کرد ، همچنین به رسم یادبود به مدیری یک نارگیل هدیه داد.

مجموعه اشعار مهران مدیری تا دو ماه دیگر به چاپ می رسد

مدیری در ادامه پس از گفتگو با جناب خان، درخصوص چاپ کتاب اشعارش بیان کرد: در مقابل اساتید و شاعران کشور، نوشته های من را نمی توان شعر گفت، اما مجموعه اشعارم که در قالب شعر نو هستند، از دوران بعد از جنگ تا امروز نوشته شده است که حدود سی تا چهل برگ است و شاید تا دو ماه آینده به چاپ برسد، که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده است.

جناب خان به پخش برنامه دورهمی در شبکه های ماهواره ای اشاره کرد با حضور  مرحوم ناصر ملک مطیعی گفت: حلالم کن، ببخش! به خاطر آن معامله ۵۰۰ میلیونی، از دستم در رفت. اما نفهمیدم آخر «قهوه تلخ» چه شد؟

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید