گرانترین خودرو جهان را بشناسیم

امروزه بزرگترین دغدغه ی افراد مشهور که درآمدهای بسیار بالا دارند سوار شدن به یک خودروی لوکس گران قیمت می باشد

خودرو های لوکس با تعداد کم تولید شده وفقط برای افراد خاص طراحی میشود که البته بهتر است آنها را علاوه بر یک ماشین گران قیمت یک اثر هنری بسیار لاکچری بشمار آورد که البته به ندرت در خیابان مشاهده خواهید کرد با ما باشید تا با 30 مدل از گران ترین خودرو جهان از برند های مختلف آشنا شوید :

بوگاتی شیرون

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

اولین گران ترین ماشین جهان که قصد داریم به شما معرفی کنیم بوگاتی شیرون است که محصول شرکت فرانسوی بوگاتی که زیر مجموعه شرکت فولکس واگن است

می باشد . نام این خودرو برگرفته از نام راننده حرفه ای وقهرمان چندین دوره مسابقات رانندگی شیرون لوئیزمی باشد از لحاظ سرعت اگر بخواهیم بررسی کنیم

از تمام ماشین های ساخت این شرکت سریع تر است و زیبا وشیک طراحی شده جنس بدنه آن از فیبر کربن است ودر کابینه بوگاتی شیرون از رنگهای زیبا وخاص استفاده شده است.

پاگانی هویرا

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

این خودروی زیبا ساخت یک کمپانی ایتالیایی می باشد در سال 2018 از آن در ژنو رونمایی شد بدنه خودرو از فیبر کربن است وطراحی بینظری را به خود اختصاص داده وبه دلیل سرعت زیاد وفوق العاده ای که دارد در آمریکای جنوبی به الهه بادها مشهور شده است ضمنا نام یکی از خودروهای پرفروش از شرکت هوایرا را به خود اختصاص داده است . پاگانی هویرا یکی ز زیبا ترین خودرو های گران قیمت جهان است.

فراری پینین فارینا سرجیو

گران ترین خودرو جهان

گران ترین حودرو جهان

با یکی از لاکچری ترین خودروهای جهان آشنا شوید.این خودروی لوکس فراری پینین فاریناسرجیو نام دارد وعلت نام گذاری آن طراح مشهور وبزرگ ماشین های فراری می باشد البته لازم به ذکر است که بیان کنیم فقط شش دستگاه از این خودروی لوکس ساخته شده وتوسط شش فرد ثروتمند در جهان خریداری شده است .

فارینا سرجیو با قیمت تقریبی سه میلیون دلار بسیار مجلل وخاص ، فوق العاده زیبا وشیک با طراحی منحصر به فرد خود فقط برای دو سرنشین طراحی شده است .

آستون مارتین والکری

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

خودریی که توسط کمپانی انگلیسی آستون مارتین ساخته شده وبا تجهیزات پیشرفته ای که دارد قدرتمند ترین اتومبیل تنفس جاده ای جهان می باشد.والکری یک خودرو بسیار شیک که هنوز قیمت قطعی از سوی تولید کننده برای آن اعلام نشده آستون مارتین این خودروی خاص بریتانیایی از نظر سرعت خطری برای پورشه بشمار می آیدوطراحی این خودروی گران قیمت شبیه به خودرو های فرمول یک می باشد.

بوگاتی ویرون مازوری ویور

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

بوگاتی ویرون خودروی لاکچری تولید کمپانی بوگاتی می باشد ، قیمت آن چیزی حدود 3،4 میلیون دلار می باشد عنوان یک خودروی لوکس پرفروش را به خود اختصاص داده واین خودرو گران قیمت نام خود را از قهرمان مسابقات 24 ساعته مردان یعنی پیر ویرون گرفته است وخصوصیت دیگر بوگاتی ویرون سرعت بسیار بالای آن می باشد

این ماشین سوپر اسپورت دارای سرعت 418 کلیومتر در ساعت است وباید گفت که تمام قطعات وسرهم بندی این خودرو کار دست است وتنها 407 عدد از آن ساخته شده است .بدنه آن تمام فیبر کربن است وموتور آن 1200 اسب بخار توان دارد.

لیکان هایپر اسپورت

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

لیکان هایپر اسپورت ساخت کمپانی لبنانی می باشد که به دلیل استفاده از 240 قطعه الماس 15 عیاری در چراغ های جلو وهمچنین دوخت طلا در صندلی های آن منحصر به فرد وخاص شده درهای این ماشین زیبا به سمت عقب باز شده وجالب است بدانید تنها هفت عدد از این خودروی لوکس ساخته شده است .

لامبورگینی وننو

گرانترین خودرو جهان

گرانترین خودرو جهان

گران ترین خودروی ساخت کمپانی لامبورگینی که بنام لامبورگینی وننو مشهور است با قیمتی بسیار بالا خودنمایی می کند.خودرویی است با ساشی یک تکه از جنس فیبر کربن که باعث شده این ماشین دارای وزنی سبک باشد وفقط نه دستگاه از آن در جهان به فروش رفته است

قدرت موتور آن 750 اسب بخاراست وحداکثر سرعت آن 355 کیلومتر بر ساعت می باشد،شرکت لامبورگینی ادعا دارد که برای این مدل خودرو یک طراحی بسیار فوق العاده با ویژگیهای آیرودینامیکی در نظر گرفته است

رولز رویس سوپیتل

گرانترین خودرو جهان

گرانترین خودرو جهان

رولز رویس سوپیتل یک خودروی فوق العاده گران محسوب میشود که تنها یک دستگاه از آن ساخته شده است و بهترین آپشن ها ی روزدنیا دراین خودروی فوق لوکس گرد آوری شده است .این ماشین زیبا شبیه به اتومبیل های سلطنتی است که ساخت آن تقریبا 4 سال به طول انجامیده وطراحی زیبا ومنحصر به فرد هر بیننده ای را مجذوب خود میکند وحتی میتوان گفت برای طراحی آن از قایق های تفریحی الهام گرفته شده است

مک لارن پی وان ال ام

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

مک لارن پی وان ال ام خودرویی ساخت کمپانی بریتانیایی می باشد که در طراحی بدنه آن از کابین هواپیما الهام گرفته شده خصوصیات منحصر به فرد مک لارن ال ام اگزوز تیتانیومی آن همچنین سیستم تهویه مطبوع و داشبورد وبدنه فیبرکربن نام برد البته طراحی ای اتومبیل بسیار زیبا وحیرت آور است وباید گفت از سرعت بالایی هم برخوردار است.

زنو اس تی 1

گزان ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

خودروی دیگری که از لحاظ طراحی بیست میباشد زنو اس تی 1 است که ساخت این ماشین بسیار زیبا در کشور دانمارک وتوسط کمپانی زنو صورت گرفته است قدرت موتور زنو اس تی 1 ،1104 اسب بخار است حداکثر سرعت آن 380 کیلومتر در ساعت است وباید ذکر کرد که شرکت زنو فقط 15 دستگاه از این اتومبیل را ساخته است .

کوئنیگزگ وان

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

کوئنیگزیگ وان ساخت یک کمپانی سوئدی می باشد خودرویی است با ظاهری فریبنده سرعتی بالا بدنه آن فیبرکربن می باشد تمام مراحل ساخت این خودرو با دست انجام گرفته است وسرعت آن 450 کیلومتر در ساعت است . طراحی داخلی بسیار زیبا وشیک انجام شده ومواد کربنی در جا ی جای آن بکار رفته است .

مایباخ اکسلرو

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

مایباخ اکسلرو یک خودروی گران قیمت وبسیار زیبا می باشد که فقط یک عدد از آن ساخته شده شرکت لاستیک سازی فولدا به منظور آزمایش لاستیک تازه ساخت خود سفارش این خودروی زیبا وسوپر اسپرت رابه شرکت دایملرداد که در سال 2005 از آن رونمایی شد قدرت موتور اکسلرو 700 اسب بخار می باشد وسرعت این اتومبیل 350 کیلومتر در ساعت استوقیمت آن چیزی حدود 8 میلیون دلار می باشد

فراری p4/5

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

یک مدل تک ساخت از فراری است که به سلیقه ی شخص سفارش دهنده تغییراتی در آن به وجود آمد وحدود 4 میلیون دلار قیمت دارد.

فراری 625 تی ارسی اسپایدر

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

نمونه زیبای یک خودروی مسابقاتی فراری تی ارسی می باشد که فقط دو دستگاه از آن ساخته شد یکی از این دو دستگاه در حراجی در مراکش به فروش رسید

که در یازده مسابقه اتومبیل رانی مقام آورده که در سه مسابقه رتبه اول را کسب کرده است ودر چهار ماسبقه دیگر سوم یا چهارم شده است وباید ذکر کرد که در دنیای مسابقات اتومبیل رانی از جایگاه ویژه ای برخورداراست

قیمت این خودروحدود 6 ونیم میلیون دلار است .

لامبورگینی اورکان اوو اسپایدر

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

یکی دیگر از شاهکارهای کمپانی لامبورگینی مدل اورکان اوو اسپایدر است که نمونه خاص از طراحی را به خود اختصاص داده این اتومبیل از یک سقف نرم وهیدرولیکی بسیار فوق العاده بهره مند است وفقط هفده ثانیه طول میکشد تا باز شودقدرت موتور لامبورگینی اورکان 640 اسب بخار است وحداکثر سرعت آن325 کیلومتر در ساعت می باشد در کابین این ماشین لاکچری از آلکانترا وچرم استفاده شده است.

لامبورگینی هوراکان ایوو

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

خودروی زیبای دیگری که میخواهیم به شما معرفی کنیم لامبورگینی هوراکان ایوو است که موتور این اتومبیل خاص 630 اسب بخار قدرت دارد وزن آن 1442کیلوگرم می باشد وسرعت لامبورگینی هوراکان 325 کیلومتر در ساعت می باشد وقیمت آن چیزی در حدود 275 هزار دلار است.

پورشه ماکان 2019

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

پورشه ماکان بسیار زیبا طراحی شده است ویک کراس اور آلمانی لوکس است ودر رنگهای بی نظیری قابل ارائه به مشتریان می باشد

باید گفت که قدرت موتور پورشه ماکان 254 اسب بخار است وسرعت این خودروی شیک 228 کیلومتر در ساعت می باشد پورشه ماکان فقط از قسمت شاسی نسبت به مدل های قبلی تغییر کرده که در مدل جدید راحتی بیشتری فراهم شده است.

بوگاتی مدل Divo

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

بوگاتی مدل دوو یک خودروی گران قیمت بسیار زیبا وخاص می باشد با قیمتی حدود 5.8 میلیون دلار ویکی از خودروهای سریع در جهان بشمار می رود سرعت آن 236 کیلومتر در ساعت می باشد.

مرسدس بنز Maybach Exelero

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

مرسدس بنز مدل فوق با ظاهری بسیار زیبا ولاکچری ومنحصر به فرد وخیلی خاص ولوکس ، فقط یک عدد ازساخته شده وبه قیمت

8 میلیون دلار به یک فرد معروف فروخته شد

بی ام و مدل M76OixDrive

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

بی ام و سری 7 دارای طراحی خاص شیک که بسیار زیبا وبی نظیر می باشد برخی آپشن های این خودرو لوکس این است سیستم کمک راننده خودکار ،چراغ لیزری ،سیستم صوتی حرفه ای ،صندلی خلبانی در قسمت جلو،یخچال ،سقف پانوراما و.... این مدل

بی ام و دارای موتوری با 600 اسب بخار قدرت وحداکثر سرعت آن 250 کیلومتر در ساعت می باشد

بی ام ومدل i8

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

بی ام ومدل i8 یک خودرو گران قیمت با طراحی فرا زمینی بسیارزیبا که مخصوص افراد با سلیقه ای خاص می باشد ماشینی بی نظیر با بدنه ای از فیبر کربن سرعت این اتومبیل 250 کیلومتر در ساعت می باشد وموتور آن سه سیلندر است آپشن های متعددی را دارا می باشد .

بی ام و M8

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

خودروی بی ام و M8 ساخت کمپانی آلمانی که در سال 2018 در نمایشگاه ژنو رونمایی شد بدنه فیبر کربن که باعث سبکی آن شده خطوطی منحصر به فرد که روی بدنه وکاپوت آن وجود دارد آن را بسیار خاص کرده است در طراحی این مدل بی ام و ظرافت به همراه قدرت مد نظر بوده است که باید به تکنولوژی پیشرفته ی این شرکت بزرگ آلمانی آفرین گفت .

آئودی تی تی

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

آئودی خودرویی گران قیمت با طراحی زیبا وشیک ظاهری ، جز خودروهای اسپرت به شمار می رود آئودی دارای دو در می باشد

سقف این ماشین متحرک بوده وبدنه آن شکل خاصی دارد که سبب تمایز آن از دیگر مدل ها شده است موتور آئودی تی تی 250 اسب بخار قدرت دارد که شش سیلندر می باشد که چهار سیلندر آن هم موجود بوده است آئودی محصول کشور آلمان می باشد وبا خودروهایی مثل تویوتا ومرسدس بنز رقابت میکند .

آئودی A8

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

نسل جدید آئودی مدل A8 می باشد که طراحی آن جدید بوده ونسبت به نسل قبل کمی مسطح تر است ظاهری پر شکوه واقتدار وبسیار زیبا چراغ های جلویی آن از فناوری لیزری وماتریکس ال ای دی که روشنایی فوق العاده ای دارد بهره برده است بدنه این خودرو لوکس از آلومینیوم ومنیزیم به همراه فیبر کربنی تشکیل یافته است کابین آئودی A 8 بسیارزیبا و بزرگ جا دار ساخته شده ونمایی بسیار لوکس دارد جالب است بدانید این مدل آئودی به سیستم پارک از راه دور مجهز بوده است ودر نمونه بنزینی آن قدرت موتور به340 اسب بخار می رسد

آئودی Q8

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

آئودی Q8 یک مدل شاسی بلند کوپه می باشد که تازه به لیست خودروهای آئودی اضافه شده باید گفت به دلیل اینکه سقف پایین در نظر گرفته شده بیننده فکر میکند که سقف کم ارتفاع وپهن است وهمین امر باعث شده شکل بسیار خاص به این مدل ببخشد این خودرو گران قیمت بوده واز نظر تکنولوژی و امکانات در سطح بالایی قرار دارد.و موتور آن 335 اسب بخار قدرت دارد.ودر حدود 2300 کیلو گرم وزن دارد .

شورولت کاماروZL 1

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

این مدل شورولت قدرتمندترین کامارویی می باشد که توسط این کارخانه تولید شده است مدل فوق به دلیل تجهیزات فوق العاده ای که دارد از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

کادیلاک مدل CT6

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

این خودروی ارزشمند با موتوری که 305 اسب بخار قدرت دارد از سرعت بسیار خوبی برخوردار است کمپانی مذکور با تغییراتی که در شکل ظاهری آن ایجاد کرده باعث شد طرفداران زیادی به خود جذب کند

هوندای ولوستر 2019

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

خودروی زیبا ولوکس با قیمت 18 هزار پانصد دلار با ظاهری شگفت انگیز وبسیار زیبا روانه بازار شده است ولستر تنها یک خودروی لاکچری وزیبا نیست بلکه از نظر قدرت موتور وسرعت هم عالی می باشد .کابین آن با رنگ بسیار زیبایی طراحی شده است .

ولووایکس سی چهل

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

ولووایکس سی چهل ساخت یک کمپانی سوئدی می باشد که خلاقیت زیادی در طراحی آن بکار رفته ومایه ی افتخارات سوئدی ها شده ولوو یکی از ایمن ترین خودروهایی است که در حال حاضردر دنیا وجود دارد قیمت آن تقریبا 33 هزار 700 دلار می باشد که قدرت موتور ولوو ایکس سی چهل 248 اسب بخار است چراغ های جلوی ولوو ایکس بسیار جذاب طراحی شده که هر بیننده ای را جذب خود میکند

مرسدس بنز مدل CLS

گران ترین خودرو جهان

گران ترین خودرو جهان

یکی دیگر از گران ترین خودرو های جهان مرسدس بنز مدل CLS 2019 با طراحی جدید وزیبا خودنمایی می کند بنز مدل CLS نسبت به مدل های قدیمی خود ظاهری بسیار فریبنده وجذاب تردارد.قدرت موتور این خودروی شیک ولاکچری گران قیمت 362 اسب بخار است در مدل جدید سعی شده که تغییراتی در فضای داخلی آن ایجاد شود واز چوب واقعی وچرم دوخته شده و فلز استفاده شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید