مدل مفهومی "روئو آی یونیت ۲۰۲۵" (Roewe) ساخته شرکت "شوگر چو"  از جمله مدل‌هایی است که در آینده نیاز گروه‌های مختلف در جهان را پاسخ داده و هدفش حرکت برای جذب نسل جوان آینده است.

طراحی خودروی 2 تکه

این مدل در واقع ترکیب دو خودرو در یک مجموعه بوده و طراحی آن با نیم نگاهی به مدل اسمارت فورتو آغاز شده است. در اصل شاهد یک برش در نیمه محور طولی خودرو هستیم که بیشتر شبیه دو بخش جعبه‌ای بوده که می‌تواند به صورت مجزا از هم رانده شده یا با هم ترکیب شده و مجموعه‌ای واحد را برای رانندگی تشکیل دهند. هر بخش شامل یک چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک است که زیر بدنه  در بخش انتهایی خودرو مخفی شده‌اند.

خودرو

طراحی خودروی دو تکه

 

یک صفحه نمایش بزرگ هولوگرافیگ نیز روی داشبورد قرار گرفته که برای سرگرم کردن سرنشینان در تمام طول مسیر یا سفری کوتاه کافی است.

هنوز اطلاعات و جزئیاتی زیادی در خصوص سامانه قدرتی خودرو وجود ندارد اما احتمالا "آی- یونیت" یک خودروی الکتریکی خواهد بود که موتور کوچک آن در بخش جلویی خودرو واقع شده و مجموعه باتری آن در کف قرار می‌گیرد.

طراحی خودرو نیز مدل جذابی است و می‌توان آن را دوست داشت. از طرفی مدلی‌های شبیه این خودرو را  می‌توان در شهرهای آینده به وفور دید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید