خودکشی های زیادی روزانه در تمام دنیا اتفاق می افتد و این خودکشی ها دلایل مختلفی دارند و اکثرا شامل سنین نوجوانان و جوانان می باشد. اخیرا یک خودکش در تهران گزارش شده است که مربوط به یک زن و شوهر جوان است که ۲ سال ازدواج کرده بودند. این خودکشی در جنگل لویزان اتفاق افتاده بود و با شلیک گلوله تفنگ این زن و شوهر خودشان را کشته بودند. این خودکشی در یک خودروی زانتیا سفید رنگ در حوالی باغ پرندگان لویزان رخ داده بود و یک وصیت نامه نیز در ماشین قرار داده شده بود.

خودکشی در جنگل لویزان حوالی باغ پرندگان

جزئیات تازه‌ای از ماجرای خودکشی زن و مردی در خودروی زانتیا سفید رنگ، حوالی باغ پرندگان لویزان به همراه متن وصیت نامه این زوج منتشر شد. ۱۸:۳۰ روز گذشته ماموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در جریان مرگ مشکوک خانم و آقایی در خودروی زانتیا سفید رنگ قرار گرفتند.

خودکشی

خودکشی یک زن و شوهر در جنگل لویزان

 

مأموران نیروی انتظامی پس از اعزام به محل و تایید مرگ مشکوک زن و مرد جوان در خودروی زانتیا سفید سریعا بازپرس کشیک قتل پایتخت را در جریان موضوع قرار دادند.

بازپرس جنایی تهران به همراهی تیمی از کارآگاهان جنایی و مأموران بررسی صحنه وقوع جرم به محل حادثه در حوالی پارک پرندگان در نزدیکی جنگل لویزان آمدند. تحقیقات در محل حاکی از این بود که این دو نفر زن و شوهر بوده و به دلایل نامشخص هدف گلوله قرار گرفته اند.در وهله بعدی نیز مشخص شد یک اسلحه شاه کش در خودرو وجود دارد که با توجه به وجود دلایلی معلوم شد شوهر متولد سال ۶۰ زن خود را که متولد سال ۶۲ بوده را کشته و خودش را نیز به قتل رسانده است؛

خودکشی

خودکشی در جنگل لویزان تهران

 

بنابراین گزارش دو گلوله در اسلحه مانده بود و یک گلوله نیز به گیجگاه چپ خانم و گلوله‌ای دیگر به گیجگاه راست آقا شلیک شده بود.

متن وصیت نامه خودکشی زن و شوهر در جنگل لویزان

در انتها با توجه به کشف تکه کاغذی روی داشبورد خودرو موضوع خودکشی و قتل همسر توسط شوهر به تایید رسید. در متن نامه آمده بود:

برسد به دست مادرزنم

مسبب مرگ من و همسرم مادرزنم

دلیل جدایی من از همسرم جدایی از عشقم

مادر زن دیدار به قیامت

گفتنی است این زن و شوهر از دو سال پیش با هم ازدواج کرده بودند و تنها یک ماه از دومین سالگرد ازدواج شأن می‌گذشت.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید