میثم پسر نوجوان آبادانی به خاطر مشکلات اقتصادی و زندگی سختی که داشته در اقدامی هولناک در حیاط خانه خود را حلق اویز کرده است. خودکشی پسر ۱۲ ساله آبادانی که مادرش به خاطر کرایه خانه مجبور شده گوشی و دوچرخه اش را بفروشد و پسر نوجوان هم بعد از اینکه از نبود مادرش در خانه مطمئن می شود خود را حلق آویز می کند. او شب قبل از حادثه به یکی از دوستانش گفته بود از این زندگی دیگر خسته شده است و می خواهد به خودش و زندگی سختی که دارد پایان دهد.

خودکشی پسر ۱۲ ساله آبادانی

عصر سه شنبه ۱۹ تیرماه امسال ماجرای تلخ خودکشی پسر ۱۲ ساله ای در منطقه ذوالفقاری به ماموران پلیس آبادان مخابره شد.

ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند میثم ۱۲ ساله خود را حلق آویز کرده و این در حالی بود که مادرش با دیدن این صحنه شوکه شده و قدرت صحبت کردن نداشت.

جسد میثم به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران برای بررسی انگیزه مرگ این پسرنوجوان وارد عمل شدند.

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که میثم که از شاگردان ممتاز مدرسه بوده همراه مادر و خواهر ۵ ساله اش به خاطر مشکلات مالی زندگی سختی داشته و همراه خانواده اش در یک خانه استیجاری زندگی می کرده است.

ماموران در گام بعدی متوجه شدند که روز قبل از این اتفاق صاحبخانه شان به خاطر عقب افتادن اجاره خانه به سراغ مادرش رفته و پس از بحث های طولانی وداد و فریاد، صاحبخانه دستور تخلیه خانه را به آنها اعلام می کند.

ماجرای خودکشی پسر ۱۲ ساله آبادانی

مادر میثم که در شرایط سخت مالی قرار داشته برای اینکه فرزندانش در خیابان ها آواره نشوند گوشی موبایل و دوچرخه میثم پسر نوجوانش را می فروشد و همین کار باعث شده تا میثم به خاطر مشکلات مالی خانواده اش و فروخته شدن گوشی موبایل و دوچرخه اش دست به این اقدام مرگبار زده است.

خودکشی

خودکشی پسر ۱۲ ساله

 

مادر این پسر نوجوان گفت: روز قبل این اتفاق، صاحبخانه همراه دخترش برای گرفتن کرایه خانه به در خانه مان آمدند وبه دلیل عقب افتادن کرایه خانه اقدام به درگیری با من کردند و من برای اینکه صاحبخانه دوباره باعث آبروریزی نشود تصمیم گرفتم گوشی و دوچرخه فرزندم میثم را بفروشم .

وی افزود: صبح امروز برای انجام کاری از خانه بیرون رفتم اما وقتی به خانه بازگشتم، هرچه در خانه را به صدا در آوردم کسی در را باز نکرد تا اینکه از پسر جوانی که سوار بر موتور در حال عبور از خیابان بود خواستم تا از بالای دیوار وارد حیاط شود و در را برای من باز کند.

مادر جوان ادامه داد: مرد جوان پس از ورود به حیاط شروع به داد و فریاد کرد و به سرعت در را باز کرد و ادعا کرد پسر بچه ای خود را داخل خانه حلق آویز کرده است و از ترس سوار بر موتور فرار کرد.

با شنیدن این خبر شوکه شدم و در حالیکه اشک می ریختم با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستم، وقتی وارد خانه شدم با جسد حلق آویز شده پسرم روبرو شدم و دختر ۵ ساله ام نیز داخل اتاق خوابیده بود که همسایه ها به کمکم آمدند و دخترم را از خانه بیرون بردند تا جسد برادرش را نبیند.

دوست میثم که از ماجرای خودکشی دوستش با خبر بود نیز در تحقیقات پلیسی گفت: شب قبل از ماجرا میثم درباره تصمیمی که گرفته بود با من صحبت کرد و حتی در اینستاگرامش یک استوری گذاشت که نشان می داد میثم تصمیم به پایان دادن به زندگی اش دارد و نوشته بود « در اوج جوانی، شدم یک روانی»

وی افزود: صبح روز ماجرا برای اینکه میثم را از کاری که تصمیم داشت انجام دهد پشیمان کنم در پیامک بازی هایی که با هم داشتیم گفتم اگر دست به خودکشی بزند من نیز خودکشی می کنم چون زندگی بدون او برای من معنی ندارد اما میثم هیچ وقت این حرفم را نشنید.

بنا به این گزارش، اعضای شورای شهر شهرداری ، دفتر امام جمعه و خیرهای آبادان با توجه به وضعیت بد مالی این خانواده، هزینه مراسم کفن و تدفین میثم را پرداخت کردند و جسد میثم صبح چهارشنبه به خاک سپرده شد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید