تاکستان یکی از شهرهای استان قزوین می باشد که در یکی از مدارس دخترانه این شهر فردی با کارت هلال احمر وارد مدرسه شده است و از دانش آموزان دختر این مدرسه خون گیری انجام داده است او از ۳۰ دانش آموز تست قند خون گرفته است. مرکز بهداشت این شهرستان اعلام کرد هیچ مشکلی دانش آموزان را تهدید نمی‌کند اکنون این فرد در بازداشت می باشد او می گوید که هیچ هدفی برای این کار نداشتم فقط قصد کمک به دانش آموزان داشتم که بیماری هایشان تشخیص داده شود.

خون گیری از دانش آموزان دختر یک مدرسه

خون گیری

شبکه بهداشت تاکستان

روز گذشته فردی با کاور هلال‌احمر و معرفی نامه و کارت جعلی این سازمان تحت عنوان نیروی داوطلب جمعیت هلال احمر وارد یکی از مدارس دخترانه تاکستان از توابع قزوین شد و در نظر داشت که از دانش‌آموزان تست خون بگیرد.

ماجرای تست خون از دانش آموزان دختر

حسین بی‌نیاز مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش قزوین در این خصوص گفت: مقصر مدیر مدرسه است زیرا این فرد باید معرفی نامه را از اداره آموزش و پرورش می آورد نه اینکه با کارت هلال احمر وارد مدرسه شود که این موضوع پیگیری می‌شود.

وی با بیان خون گیری انجام نشده است، افزود: این فرد با سوزن تست خون انجام داده است و از ۳۰ دانش آموز تست قند خون گرفته است.

خون گیری

خون گیری در مدرسه دخترانه

بی‌نیاز تصریح کرد: طبق اعلام مرکز بهداشت شهرستان هیچ مشکلی دانش آموزان را تهدید نمی‌کند.

وی گفت: این فرد در بازداشت هست و بازجویی هم شده است و گفته است هیچ هدفی را را دنبال نمی‌کرده و قصدش کمک بوده که دانش‌آموزان بیمار را شناسایی کنم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید