گروه تروریستی داعش برای  تهدید جام جهانی بار دیگر پوسترهای تهدید جام جهانی را منتشر کرده است که در آنها مسی بازیکن مشهور فوتبال را مورد تهدید قرار داده است. در این پوستر ها صحنه های انفجار بمب توسط تروریست ها و صحنه هایی از عملیات انتحاری در ورزشگاه دیده می شود که هشدار داده است: برای فصل شکار آماده شوید ! این چندمین بار است که این گروه ها جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تهدید می کنند.

تهدید جام جهانی توسط داعش

گروه وهابی-صهیونیستی داعش با انتشار پوسترهایی، بار دیگر جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه و بازیکن سرشناس تیم ملی آرژانتین را تهدید کرد. در عنوان این پوستر‌ها خطاب به «گرگ‌های تنها» آمده است: برای فصل شکار آماده شوید.

در تروریسم گرگ تنها به شخصی گفته می‌شود که به تنهایی و بدون اینکه با گروهی ارتباط سازمانی داشته یا از آن کمکی دریافت کند در حمایت از آن گروه، جنبش یا عقیده دست به عملیات تروریستی بزند.

در یکی از پوسترها، صحنه اعدام لیونل مسی ، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین و تیم باشگاهی بارسلونای اسپانیا، در حالی که لباسی نارنجی بر تن دارد (لباسی که گروگان‌های این گروه تروریستی زمان اعدام بر تن دارند) و در وسط زمین فوتبال در یک استادیوم پر از تماشاگر در روسیه در مقابل یک داعشی زانو زده، به تصویر کشیده شده است. در جلوی تصویر نیز یک بمب گذار انتحاری داعش به چشم می‌خورد.

پوسترهای تهدید جام جهانی توسط داعش

 

در پوستر دیگری یک تروریست داعشی روبروی مونیتور بزرگی ایستاده که ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نشان می‌دهد. در زیرنویس این تصاویر با حروف درشت انگلیسی نوشته آمده است: اهداف گرگ‌ها.

پوسترهای منتشر شده برای تهدید جام جهانی

 

پوستر سوم نیز یک داعشی را نشان می‌دهد که در حالی که یک بمب (به شکل توپ فوتبال) را زیر بغال زده از میان شعله‌های آتش در یک ورزشگاه و از زمین فوتبال عبور می‌کند.

پوستر های تهدید جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

پوستر های تهدید جام جهانی توسط تروریست ها

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید