در یکی از دبیرستان های شهر تهران در منظقه ۲ اتفاقات ناخوشایندی رخ داده است که منجر به اعتراض شدید والدین دانش آموزان و شکایت آنها از مسئول مربوطه شده است. یکی از مسئولان دبیرستان با آموزش مسائل غیراخلاقی به بچه ها آنها را وادار به اعمال غیراخلاقی میکرده است و پس از لو رفتن نزد والدین به این کارخو اعتراف کرده است.

آموزش مسائل غیراخلاقی در یک مدرسه

یکی از اولیای دانش آموزان اظهار کرد:پسر من از چند ماه پیش به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می‌کردیم او دچار بیماری شده است. او را پیش پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

اینطور که پدر دانش‌آموز یادشده اعلام می‌کند، یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه ، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می‌کرده است.تصاویری که پدر و مادر دانش‌آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده‌اند نشان می‌دهد که فرد یادشده در حضور پلیس اقرار می‌کند او با پخش تصاویر فیلم ‌های مستهجن، بچه‌ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

اولیای دانش‌آموزان دبیرستان می‌گویند هم‌اکنون بچه‌ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجود اینکه فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ روحی و روانی به شدت آسیب دیده‌اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید