بعد از اینکه پسر جوان رابطه پنهانی اش را با دختر دانشجو به هم زد دسیسه شوم دختر دانشجو نیز شکل گرفت و او تصمیم به انتقام گیری از او می کند پسر جوان نیز که به همراه خواهر زاده اش به کمک خواهرش رفته بود با التماس های دختر دانشجو جوان می خواست برای آخرین بار او ملاقات کند غافل از اینکه دو نفر را برای ادب کردن پسر جوان اجیر می کند و در درگیری بین آن ها پسر جوان و خواهر زاده اش برای دفاع از خوشان اسید پاشی می کنند.

اسید پاشی

اسید پاشی نتیجه دسیسه شوم دختر دانشجو برای پسر همکلاسی

 

دسیسه شوم دختر دانشجو

پسر جوانی که با همدستی دایی‌اش در جریان درگیری با دو پسر عمو مرتکب اسید‌پاشی شده بود، به سه سال و شش ماه زندان محکوم شد.

رسیدگی به پرونده از بیست و یکم تیر‌سال‌۹۶ با ریختن اسید روی سر و صورت دو پسرعمو از طرف دایی و خواهرزاده به جریان افتاد. با دستگیری متهمان به نام‌های پیام ۲۰‌ساله و هومن ۱۹‌ساله شاکیان با مراجعه به دادسرا اعلام گذشت کردند. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی از جنبه عمومی جرم به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در اولین جلسه رسیدگی به پرونده پیام که با قرار وثیقه آزاد بود در شرح ماجرا گفت: «دانشجوی رشته تربیت بدنی بودم. چند ماه قبل از حادثه با یک دختر دانشجو از همکلاسی‌هایم به نام ناهید آشنا شدم. با هم رابطه داشتیم، اما پس از مدتی تصمیم گرفتم رابطه‌ام را با او قطع کنم.»

همچنین بخوانید:

دسیسه شوم دختر دانشجو برای پسر مورد علاقه اش

متهم ادامه داد: «روز حادثه من و خواهرزاده‌ام قرار بود برای اسباب‌کشی خواهرم به او کمک کنیم و خانه جدیدش را نظافت کنیم. به همین خاطر سه‌گالن اسید خریدیم و در ماشین گذاشتیم. در مسیر ناهید تماس گرفت و خواست برای آخرین بار به دیدنش بروم.

اسید پاشی

دسیسه شوم دختر دانشجو

 

قبول کردم و سر خیابان استادمعین منتظرش بودیم که برای خرید آب معدنی از ماشین پیاده شدم. همان لحظه فرد ناشناسی با موبایلم تماس گرفت و شروع به فحاشی کرد. شوکه شده بودم که ناگهان دو پسر قوی هیکل به سمت ماشین آمدند و با چاقو و گاز اشک‌آور حمله کردند.

من هم برای دفاع لوله پولیکایی را که در ماشین بود برداشتم، ولی خواهرزاده‌ام چیزی برای دفاع نداشت به همین دلیل یکی از گالن‌های اسید را باز کرد و به سمت آن‌ها پاشید.»

در ادامه هومن‌۱۹ ساله نیز با تأیید توضیحات دایی‌اش گفت: «باور کنید آن روز چاره‌ای جز دفاع نداشتم و همان موقع پشیمان شدم. من و دایی‌ام با سختی زیاد توانستیم رضایت شاکی‌ها را جلب کنیم به همین خاطر از قضات دادگاه تقاضای تخفیف در مجازات را داریم.»

در پایان هیئت قضایی بعد از شور، با تبرئه پیام از اتهام اسیدپاشی ، هومن را به سه‌سال و شش ماه حبس محکوم کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید