نیوشا ضیغمی بازیگر توانمند کشورمان که چند ماه پیش خبر بارداری خود را در برنامه دورهمی مطرح کرده بود ، امروز فرزند خود را بدنیا آورد.کاربران شبکه های مجازی خبر مادر شدن نیوشا ضیغمی را امروز از اینستاگرام این بازیگر مطلع شدند .وی عکسی از خود در اینستاگرامش منتشر کرد که در بیمارستان با لباس بیمارستان و بر روی تختی دراز کشیده ،و فرزند دخترش که نام او را لنا گذاشته در دست یکی از اعضای کادر بیمارستان است .

فرزند نیوشا ضیغمی در خرداد ماه ۹۷ به دنیا آمد . اسم دختر نیوشا ضیغمی لنا است . او اولین فرزندش را در سن ۳۸ سالگی به دنیا اورد . پزشک ایشان سرکار خانم دکتر حاجیان است که نیوشا ضیغمی بارهادر اینستاگرام خود از او تشکر کرده است .نیوشا درباره دکتر حاجیان در اینستاگرامش نوشت :

بسیاری خانمهای موفق در جامعه ما هستند که باید به بودن هر کدومشون افتخار کرد خانم دکتر حاجیان ;دوست عزیز و مهربانم یکی از اون بانوانیه که به بودنش افتخار میکنم و براش آرزوی موفقیت روز افزون دارم

نیوشا ضیغمی بعد از تولد دخترش لنا

در مورد نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی چند سال پیش با آرش پولادخان که در کار تجارت نقره می باشد ازدواج کرد ، همسر نیوشا ضیغمی اصالتا اصفهانی و تجارت نقره شغل خانوادگی ایشان می باشد.

نیوشا ضیغمی در آخرین روزهای بارداری

نیوشا ضیغمی و خواهرش

 

بیوگرافی کوتاهی از نیوشا ضیغمی قبل از مادر شدن

نیوشا ضیغمی در تاریخ هجدهم تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران متولد شد . نام پدرش محسن ضیغمی که متاسفانه در سال ۹۶ بر اثر بیماری درگذشت و نام مادرش فهیمه رستم پور است.او یک خواهر کوچکتر از خودش به نام روشا دارد خانواده او اصالتا کرد تبار و اهل کرمانشاه هستند ، او در تهران در خیابان میرداماد زندگی می‌کرد.نیوشا ضیغمی بعد از گذراندن دوره دبیرستان ، در رشته روانشناسی کودک در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد ، وی اکنون کارشناسی روانشناسی از این دانشگاه را دارد .

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید