درآمد میلیونی بهنوش بختیاری از اینستاگرام

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که همچون دیگر سلبریتی ها از تبلیغات اینستاگرامش درآمدزایی می کند.پست های بهنوش بختیاری در اینستاگرام حول سه موضوع است. او در اینستاگرام، تولد اعضای خانواده را تبریک می گوید، از ازدواج و خبر های خوب می نویسد و درباره موضوعات روز واکنش نشان می دهد.

«بختیاری» یک برند جواهرات معروف هم دارد و همین باعث شده بخشی از صفحه اینستاگرامی اش، تصاویری از جواهرفروشی لاکچری اش باشد.

البته چیز دیگری هم هست؛ شما اگر وارد صفحه «بهنوش بختیاری» شوید، اولین موضوعی که به چشم تان می خورد اطلاعات روی پروفایل اوست که نوشته شده: «حامی ترنس ها و …» او در طول این سال ها با پیجش از افرادی که ترانسکچوال هستند حمایت کرده است.البته بهنوش بختیاری بختیاری به جز صفحه شخصی، صفحه ای با موضوع کتاب خوانی را Management مدیریت می کند که ۳۴ هزار دنبال کننده دارد و این صفحه هم می تواند منبع کسب درآمدی برای خانم بازیگر باشد.

مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را ۲۰ میلیون اعلام می کند.او می گوید: «این مبلغ برای حضور ایشان درکنار شما و تهیه یک ویدئوی تبلیغاتی است که به مدت سه روز در اینستاگرام می ماند. اما اگر بخواهید خودتان یک ویدئوی تبلیغاتی بفرستید، باید ۱۰ میلیون بپردازید تا ۲۴ ساعت آن را در پست آخر قرار بدهیم.»

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید