از بین بردن لک صورت با یخ از روشهای فوری و موثر برای از بین بردن لک صورت است اگر شما هم دل خوشی از صورت پر لک خود ندارید و به دنبال روشهایی طبیعی برای از بین بردن لک صورتتان هستید این یخ شگفت انگیز را امتحان کنید ما در تانما به شما از این یخ و نحوه استفاده اش بیشتر می گوییم

رفع لک صورت

بسیاری از لکه های تیره روی پوست به راحتی قابل برطرف شدن هستند تا درخشندگی پوست به حالت اول برگردد. لکه های پوست و دیگر علائم روی پوست صورت ممکن است به دلیل ترشح بیش از حد ملانین بر روی پوست باشد.

از بین بردن لک صورت

یک نقطه قهوه ای روی صورت شما ممکن است به سختی قابل تشخیص باشد، اما اگر چند تا از این لک ها را داشته باشید چه می شود؟اگر لکه های قهوه ای دارید، بدانید که تنها نیستید , نقطه سیاه یا لکه قهوه ای پوست نیز شایع است .لکه های قهوه ای پوست که مزاحم زیبایی چهره هستند باید درمان شوند.

برای درمان سریع این لکه های پوستی راههای مختلفی در طب مدرن و طب سنتی وجود دارد.

لک صورت

رفع لک صورت

رفع لک صورت با یخ انار و لیمو

محو کردن 3 روزه لک صورت با این یخ!

استفاده از یخ با ترکیبات خاص یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست می باشد که در سرتاسر جهان کاربرد دارد.

اگر لکه های سیاه در بدون و صورت دارید به شما تکه های یخی را پیشنهاد می کنیم که به طرز بسیار شگفت انگیزی می تواند این مشکل را حل کند.

این لک ها به دلایل مختلفی به وجود آمده اند که با گذشت زمان و با استفاده مداوم از آن ها یک سری لک ها مداوا می شوند.

در این مقاله به شما ترکیب آب لیمو ، دانه های انار ، آب سیب زمینی ، تکه های یخ را پیشنهاد می کنیم که کمک به از بین رفتن لکه های تیره و جوان سازی پوست کمک می کند.

همه ی این مواد خاصیت های شگفت انگیز و تاثیر گذاری دارد.

لیمو خواص شگفت انگیزی مانند درخشندگی پوست و از بین رفتن لک ها را دارد اما آب سیب زمینی برای از بین بردن لک هایی که به دلیل آکنه ایجاد شده موثر می باشد. انار غنی از آنتی اکسیدان است و سلامت پوست و صورت را ارتقا می دهد و چروکیدگی پوست جلوگیری می کند.

یخ انار و لیمو برای درمان لک پوست صورت

مواد اولیه برای تهیه یخ ضد لک صورت:

1/2 لیمو

1 سیب زمینی

1/2 کاسه انار

کیسه یخ

در ابتدا سیب زمینی را پوست کنده و رنده کنید و سپس آن را با انار و یک قاشق آب داخل مخلوط کن ترکیب نمایید و 1/2 لیمو را به آن بیفزاید و دوباره ترکیب کنید.

این مواد را داخل کیسه ی یخ بریزید . 6-5 ساعت داخل فریز قرار دهید.

نحوه استفاده از یخ صورت برای از بین بردن لک و مک:

دقایقی کیسه یخ را روی موضع بمالید چند بار این کار را تکرار کنید و بعد با آب سرد بشوید برای بدست آمدن بهترین نتیجه 2-1 تکه یخ را هر روز استفاده کنید.

لک صورت

ماسک یخ انار و لیمو

یخ انار و لیمو

مواد اولیه برای تهیه یخ ضد لک صورت:
1/2 لیمو
1 سیب زمینی
1/2 کاسه انار
کیسه یخ
ابتدا سیب زمینی را پوست کنید و رنده کنید و سپس آن را با انار و یک قاشق آب داخل مخلوط کن ترکیب کنید و 1/2 لیمو را به آن بیفزاید و دوباره ترکیب کنید.
این مواد را داخل کیسه ی یخ بریزید . 6-5 ساعت داخل فریز قرار دهید.
نحوه استفاده از یخ صورت برای از بین بردن لک و مک:
دقایقی کیسه یخ را روی موضع بمالید چند بار این کار را تکرار کنید و بعد با آب سرد بشوید برای بدست آمدن بهترین نتیجه 2-1 تکه یخ را هر روز استفاده کنید.

یخ صورت

استفاده از یخ صورت با ترکیبات خاص یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست است که در سرتاسر جهان از آن استفاده می شود

اگر با لکه های سیاه در بدن و صورت درگیر هستید به شما تکه های یخی را پیشنهاد می کنیم که بسیار شگفت انگیز مشکل را حل می کند. این لک ها به دلایل مختلفی به وجود آمده اند که ممکن است با گذشت زمان و با استفاده مداوم از یک سری ماسکها مداوا شوند.

طرز تهیه یخ ضد لک صورت

در این مقاله به شما ترکیب آب لیمو، دانه های انار، آب سیب زمینی، تکه های یخ را پیشنهاد می کنیم که به از بین رفتن لکه های تیره و جوان سازی پوست کمک می کند. همه ی این مواد خواص شگفت انگیز و تاثیر گذاری دارد.
لیمو خاصیت شگفت انگیزی مثل درخشندگی پوست و از بین رفتن لک ها دارد، اما آب سیب زمینی در از بین بردن لک هایی که به دلیل آکنه ایجاده شده موثر است. انار غنی از آنتی اکسیدان است و سلامت پوست و صورت را ارتقا می دهد و چروکیدگی پوست جلوگیری می کند.

مواد اولیه برای تهیه یخ ضد لک صورت
۱/۲ لیمو
۱ سیب زمینی
۱/۲ کاسه انار
کیسه یخ
ابتدا سیب زمینی را پوست کنید و رنده کنید و سپس آن را با انار و یک قاشق آب داخل مخلوط کن ترکیب کنید و ۱/۲ لیمو را به آن بیفزاید و دوباره ترکیب کنید.
این مواد را داخل کیسه ی یخ بریزید. ۶-۵ ساعت داخل فریز قرار دهید.
نحوه استفاده از یخ صورت برای از بین بردن لک و مک:
دقایقی کیسه یخ را روی موضع بمالید چند بار این کار را تکرار کنید و بعد با آب سرد بشوید برای بدست آمدن بهترین نتیجه ۲-۱ تکه یخ را هر روز استفاده کنید.

لک صورت

لک صورت با استفاده از یخ

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید