در جریان دیدار شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران با پرتغال صحنه ناخوشایندی از درگیری بیرانوند و عزت‌اللهی دروازه بان و هافبک به وجود آمد که حتی کی روش نیز به آن اعتراض کرد این درگیری به خاطر ناهماهنگی بین دروازه بان و هافبک تیم ملی برای دفع سانتر پرتغالی ها علت این درگیری بوده است جدا از این اتفاق ناخوشایند همه بازیکنان تیم ملی در آخرین دیدار خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تمام تلاش خود را انجام دادند و این جای تقدیر و تشکر از این فوتبالیست ها را دارد .

علیرضا بیرانوند

سعید عزت‌اللهی

 

علیرضا بیرانوند و سعید عزت‌اللهی

در دقایق ابتدایی بازی ایران و پرتغال درگیری عجیبی بین دو بازیکن ایرانی بیرانوند و عزت‌اللهی شکل گرفت که با وساطت کاپیتان ماجرا ختم به خیر شد. سعید عزت‌اللهی که تا محوطه جریمه ایران عقب نشینی کرده بود تا در فاز دفاعی به مدافعان کمک کند، روی یک توپ ارسالی و در شرایطی که بیرانوند مهیای مهار آن بود با دفع اشتباه خود، موقعیت خطرناکی را نصیب پرتغال کرد. این موقعیت در نهایت بدون اینکه مشکلی روی دروازه ایران ایجاد کند توسط دیگر مدافعان دفع شد.

درگیری دو بازیکن ملی پوش ایرانی در زمین فوتبال

 

دیگر بازیکنان نیز از بیرانوند خواستند آرامش خود را حفظ کرده و با تمرکز بالا بازی را دنبال کند.

درگیری علیرضا بیرانوند و سعید عزت‌اللهی در بازی ایران و پرتغال

ثانیه هایی بعد اما مشاجره شدیدی بین بیرانوند و عزت‌اللهی اتفاق افتاد. بیرانوند شاکی از اینکه هافبک دفاعی تیم ملی به فریادش برای مهار توپ بی توجه بود به او اعتراض کرد و عزت اللهی نیز به پاسخ پرداخت. و در نهایت با پادرمیانی کاپیتان ختم به خیر شد.

حواشی درگیری بیرانوند و عزت‌اللهی

 

این مشاجره که نزدیک بود به اتفاق تلخی ختم شود و با هل دادن سعید عزت اللهی توسط بیرانوند همراه شده بود، در نهایت با وساطت احسان حاج صفی و فریاد او بر سر هر دو بازیکن ختم به خیر شد.دیگر بازیکنان نیز از بیرانوند خواستند آرامش خود را حفظ کرده و با تمرکز بالا بازی را دنبال کند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید