یکی از مجریان عروف تلویزیون   سید مصطفی موسوی عصر دیروز بر اثر ایست قلبی هنگام سنگ شکنی کلیه درگذشت. سید مصطفی موسوی که در برنامه های معارف صدا و سیما و مدیحه سرایی ها حضور داشت در سن ۵۷ سالگی از این دنیا رفت.او متولد شهر اهواز بود. کوی محبت و خدایی در این نزدیکیست از برنامه های او بودند که بیشتر شناخته شده است.او همچنین بسیاری از برنامه های زنده صدا و سیما در نجف و کربلا را اجرا کرده است.

علت درگذشت و زمان مراسم تشییع پیکر سید مصطفی موسوی

خبرگزاری فارس : مرحوم موسوی علی رغم داشتن دیابت به علت ایست قلبی در حین سنگ شکنی کلیه دار فانی را وداع گفت.

پیکر ایشان  صبح  جمعه چهارم خرداد از مقابل منزلش واقع در سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به چهارراه سرو، انتهای خیابان شکوفه، مجتمع مسکونی گلها، بلوک 12 به سمت بهشت زهرا (س) تشییع می شود.

بیوگرافی سید مصطفی مجری تلویزیون

زنده یاد موسوی متولد 1340 در اهواز و فارغ التحصیل فوق لیسانس دانشگاه صدا و سیما بود.

او یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به توانمندی ها و فعالیت هایش در زمینه فن بیان و مشاعره به تلویزیون دعوت شد و در نهایت در سال  1384 پس از 25 سال خدمت در بخش ها و قسمت های مختلف رسانه ملی، با عنوان ارزیاب پخش بازنشسته شد.

او اجرای برنامه هایی چون، کوی محبت و خدایی که در این نزدیکی است را در کارنامه خود داشت، این مجری پرتلاش و خستگی ناپذیر در کنار مخاطبان و همراهان همیشگی اش تهیه و اجرای برنامه های مختلف نظیر میعاد شبانه را عهده دار بود.

موسوی از زمان تاسیس دفتر نمایندگی سازمان صدا و سیما در عتبات عالیات بسیاری از برنامه های زنده را از نجف و کربلا اجرا کرده بود.

این مجری محب اهل بیت عصر امروز -چهارشنبه 2 خردادماه- در سن 57 سالگی درگذشت.درگذشت این مجری تلویزیون را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت می گوییم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید