دندانها راز شخصیت ما را فاش می کنند  

شخصیت شناسی و دندان،؟ بله این بار شخصیت شناسی صاف به سراغ دندانهای ما رفته است و می خواهد رازهای شخصیتی ما  را هویدا کند . اگر تا به امروز فکر می کردید که کار دندانهایتان تنها جویدن و شسته شدن و  خندیدن است سخت در اشتباه بوده اید بله، رابطه دندان و شخصیت ، رابطه جالبی است و  دندانهای شما از شخصیت شما هم حرف می زنند و این  مدل دندان شما است که می گویید شما چگونه اید . شخصیت و مدل دندان ما رابطه ها با یکدیگر دارند .

شخصیت شناسی و دندان

دندان های مرتب،منظم و ریز:
تداعی کننده یک چهره مهربان، ساده، قانع و با گذشت است. عواطف و احساسات قوی و مهربانی در لبخند آن ها کاملا نمایان است. چهره ای آرام و دلسوز دارند. به آینده امیدوارند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند.

شخصیت شناسی و دندان

وقتی دندان های پیشین (سانترال) بزرگ تر هستند:

نشان دهنده فردی ماجراجو، شلوغ، پر احساس، در عین حال دقیق، منظم، مقتدر، جسور، جاه طلب و کنجکاو که قبل از انجام هر کاری بارها و بارها جوانب کار را می سنجد به گونه ای که گاهی اوقات خود نیز خسته می شود. از روابط اجتماعی قوی و مناسبی برخوردار است.

شخصیت شناسی و دندان

دندان های نامرتب:

بیان کننده شخصیتی خجالتی و کمرو اما مصمم و قاطع که به مسایل پیرامون خود نگاهی عمیق دارد. ترجیح می دهد افکار جدیدی در خانواده پایه گذاری کند. زیاد اهل مسافرت نیست. به دوستی های ماندگار نیز پایبندی ندارد، ولی پشتکار زیادی دارد. شدیدا خواهان تنوع و جاه طلب است.

شخصیت شناسی و دندان

دندان های مرتب اما با فاصله:

فرد قابل اعتماد و پشتیبانی قوی برای اعضای خانواده، دقیق، نکته سنج و دارای قدرت تحمل بالا است. بیشتر مواقع برای حل مشکلات ترجیح می دهد به تنهایی مسایل خود را حل کند. خیلی اهل ریسک نیست. ترجیح می دهد آهسته و پیوسته حرکت کند. با این حال پشتکار و مداومت است که همواره او را به جلو می برد. احساس مسئولیت قوی و عجیب نسبت به خانواده و دوستان و آشنایان و همکاران و حتی همسایه ها، از او موجودی صبور و مهربان می سازد. به خوبی می تواند سخنرانی کند، بحث و استدلال کند و دیگران را متقاعدکند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید