سرانجام موزه دورهمی

پس از اتمام برنامه « دورهمی » هنوز زمان ضبط برنامه فروش اجناس این موزه مشخص نشده است.گروه تولید برنامه «دورهمی»پس از پخش سری دوم این برنامه تلویزیونی و حادثه زلزله کرمانشاه سرپل ذهاب ،تصمیم گرفتند تا عوائد فروش اجناس موزه دورهمی را به نفع زلزله زده ها به مزایده بگذارند.

مهران مدیری همیشه در آخرین سوال خود در برنامه «دورهمی»وسیله‌ای را به عنوان یادگاریاز مهمان خود دریافت و به موزه دورهمی اهدا می کرد تا هزینه فروش آنهاصرف امور خیریه و عام المنفعه شود.لازم به ذکر است؛ برنامه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری ، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و با بازی سروش جمشیدی پس از نوروز ۹۷ به اتمام رسید.

درمورد سرنوشت نامعلوم انگشتر رهبرانقلاب در موزه دورهمی بیشتر بدانید

حسن شمشادی، خبرنگار خوش سابقه خبرگزاری صداو سیما، همان طور که وعده داده بوددر ادامه برخورد تبعیض آمیز مهران مدیری با ایمان مرآتی در برنامه دورهمی، به ماجرای سرنوشتنامعلوم انگشتر رهبرانقلاب که توسط مرآتی به موزه دورهمی اهدا شده بود پرداخت. شمشادی نوشت:

پس‌از آنکه از پخش نشدن هدیه ایمان مرآتی؛ همان انگشتری که مقام معظم رهبری به او هدیه کرده بود،انتقادهایی در فضای مجازی صورت گرفت، برخی منابع خبری به نقل از مدیر روابط عمومی شبکه نسیم اعلام کردند:اصلا چنین بخشی در برنامه وجود نداشته و این خبر از سوی پخش شبکه نسیم صدا و سیما تکذیب شده است.

اهدای انگشتر رهبر به دورهمی

 

حراج موزه دورهمی برای مردم زلزله زده کرمانشاه

مهران مدیری در دومین قسمت از برنامه دورهمی درباره‌ی موزه دورهمی توضیح داد:چه در سری گذشته و چه همین حالا، آنچه به موزه دورهمی ارائه شده است در یک روز مشخص اعلام خواهیم کرد تا آن را به یک حراج بزرگ بگذاریم.او گفت: درآمد حاصل از حراج دورهمی مختص زلزله‌زدگان خواهد بود.پیش از این محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم از حراج موزه دورهمی به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه کشور خبر داده بود.

مهران مدیری از برگزاری، حراجی موزه دورهمی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.مهران مدیری در برنامه شب گذشته «دورهمی» از برگزاری حراج آثار موزه این برنامهبه نفع زلزله زدگان خبر داد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید