تایید ارتباط نامشروع دونالد ترامپ با استفانی کلیفورد!

گفته می شود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به استفانی کلیفورد توسط یکی از وکلایش مبلغ ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت داده است .

اظهارات بازیگر فیلم ‌های مبتذل درباره ارتباط نامشروع او با رئیس‌جمهور آمریکا از طریق آزمایش دروغ‌سنجی تایید شد. در ادامه درباره رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد بیشتر خواهید خواند .

رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد

روزنامه وال‌استریت ژورنال گزارش داد ادعای «استفانی کلیفورد» معروف به «استورمی دنیلز» بازیگر زن فیلم‌های مستهجن درباره داشتن رابطه جنسی نامشروع با دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در جریان یک آزمایش دروغ‌سنجی در سال ۲۰۱۱ تایید شده است.

استفانی کلیفورد بازیگر زن

طبق گزارش این روزنامه، کلیفورد ۷ سال پیش برای اینکه بتواند داستان ارتباطش با ترامپ را به انتشارات «بائر» بفروشد، تحت آزمایش یک دستگاه دروغ‌سنج قرار گرفت و اظهارات او “واقعی” نشان داده شد؛ اما این انتشارات در آن زمان داستان ارتباط آنها را فاش نکرد. با این حال مجله «این تاچ» مصاحبه کلیفورد در این مورد را در ماه ژانویه منتشر کرد.

رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد

بر اساس این گزارش، «رونالد دی. اسلی» که برای مرکز مشاوران امنیتی غربی در لاس وگاس کار می‌‌کند، آزمون مذکور را انجام داده است. اسلی در این خصوص گفت آزمایش دروغ‌سنجی به وضوح نشان داد که خانم کلیفورد درباره ارتباط نامشروع با ترامپ در ژوئیه ۲۰۰۶ حقیقت را می‌گوید.

«مایل آونتی» وکیل کلیفورد، ۲۵ هزار دلار پرداخت تا مجوز دسترسی به ویدئوئی که نشان می‌دهد کلیفورد در حال گذراندن این آزمون است را بگیرد. او دوشنبه عکسی از کلیفورد که روی صندلی دستگاه دروغ‌سنج نشسته را در توییتر خود منتشر کرد.

«مایکل کوهن» وکیل ترامپ پیشتر اعتراف کرد که:در اکتبر ۲۰۱۶، ۱۳۰ هزار دلار به عنوان حق‌السکوت به کلیفورد پرداخته تا بر اساس یک توافق پنهانی، اطلاعاتی درباره رابطه‌اش با ترامپ منتشر نکند.

اما کلیفورد اکنون پس از گذشت چند سال اعلام کرده است که قصد دارد جزئیات روابط نامشروعش با ترامپ در سال ۲۰۰۶ را فاش کند.در مقابل، وکیل ترامپ نیز تهدید کرده است که رئیس‌جمهور آمریکا می‌تواند بابت نقض عهد، از کلیفورد شکایت و او را به پرداخت ۲۰ میلیون دلار جریمه وادار کند.

به نظر می رسد رابطه این دو نفر به بعد از ازدواج ترامپ با ملانیا بر می گردد.

ترامپ و همسرش ملانیا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید