ایرانی ها قاتلانی بی رحم هستند !

دونالد ترامپ & nbsp;رئیس جمهور آمریکا در دیدار هیئت‌های فرانسوی و آمریکایی در کاخ سفید به گفتگو‌های خود با رئیس جمهور فرانسه درباره‌ی ایران اشاره کرد و گفت: آن‌ها (ایرانی ها) بیشتر در نقش قاتلانی بیرحم ظاهر شده اند و ما نمی‌توانیم اجازه دهیم چنین شرایطی ادامه داشته باشد.
به گزارش شبکه رویترز، دونالد ترامپ در ادامه‌ی سخنان امانوئل مکرون در نشست هیئت‌های عالیرتبه‌ی دو طرف از ایرانی‌ها با نام قاتلانی بیرحم یاد کرد و مدعی شد دیگر نمی‌توانیم اجازه بدهیم چنین شرایطی اتفاق بیافتد.

ترامپ به گفتگو‌های مفصل خود با مکرون درباره‌ی ایران اشاره کرد و گفت: «شاید بیش از هر مورد دیگری درباره‌ی ایران گفتگو کردیم. خیلی مشتاقیم که در این زمینه کاری انجام بدهیم، اما هر اقدامی باید خیلی محکم و قاطع اتفاق بیافتد. آن‌ها (ایرانی ها) بیشتر در نقش قاتلانی بیرحم ظاهر شده اند و ما نمی‌توانیم اجازه بدهیم چنین شرایطی ادامه داشته باشد؛ لذا ما همدیگر را می‌فهمیم و باید ببینیم چه پیش می‌آید.
وی افزود: ما دست کم می‌توانیم خیلی زود بین خودمان به توافق دست پیدا کنیم زیرا درک خیلی نزدیکی از مواضع یکدیگر داریم و فکر می‌کنم همدیگر را به خوبی می‌شناسیم. امیدوارم شما هم همین نظر و احساس را داشته باشید.»

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید