جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم ایران به پایان رسیده است ولی هنوز هم حاشیه های آن تمام نشده و هر روز اخبار جدیدی از این بازیکنان و این رقابت ها به چشم می خورد. حال یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان را متهم به انجام دوپینگ در رقابت ها کرده اند و از او تست نمونه دوپینگ گرفته اند. مسئولان مربوطه در حال آزمایش و بررسی این نمونه هستند. این بازیکن که متهم به انجام دوپینگ شده است سعید عزت اللهی است ملی پوش فوتبال ایران است.

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی ایران

 

دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران در جام جهانی

با وجود پایان یافتن بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، حالا خبر می‌رسد که یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، متهم به استفاده از یک ماده نیروزا شده است.

بر اساس گزارش سایت روسی “S M news” با توجه به بازی‌های جام جهانی روسیه، از سعید عزت‌اللهی ملی‌پوش فوتبال ایران در جریان این بازی‌ها آزمایش دوپینگ گرفته شده و به ادعای این سایت روسی، مسئولان مربوطه مشغول بررسی نهایی این آزمایش‌ها هستند.

تست دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران سعید عزت اللهی

 

در این مطلب سایت روسی آمده که امروز جلسات ویژه‌ای برای بررسی موضوع احتمالی دوپینگ بازیکن تیم‌ملی ایران برگزار شده تا به این مساله بازیکن تیم روستوف رسیدگی شود.

نتایج آزمایش سعید عزت اللهی از یک منبع آگاه

یک منبع آگاه به این سایت روسی گفته که در آزمایش ابتدایی و نوع A نتیجه آزمایش سعید عزت‌اللهی نشان می‌دهد که مساله به استفاده از داروی هورمونی لوته اینیزینگ بر می‌گردد. این ماده به ترشح بیشتر تستسترون کمک می‌کند.

تست دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران

 

گروه ضد دوپینگ فیفا در حال بررسی این موضوع است و در این گزارشی که سایت روسی نوشته اعلام شده که این هورمون فقط با استفاده از مواد ممنوعه یا در برخی از بیماری‌های خاص مشاهده می‌شود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید