دکوراسیون منزل شما چگونه است آیا سبک خاصی دارد یا نه ؟ آیا به دنبال این هستید که  دکوراسیون منزل خود را اصولی بچینید با تانما بمانید. 

گیاهان در خانه

دوست دارید دکوراسیون خانه خود را کمی از وضعیت فعلی در بیاورید؟

بهترین راهکار برای این منظور این است که منظر سبز و گیاهان را به فضای داخلی خانه خود بیاورید تا به همین راحتی بتوانید علاوه بر تغییر دکوراسیون کم هزینه، تازگی و شادابی را نیز به زندگی خود اضافه کنید؛ به همین منظور در این مطلب از تانما قصد داریم شما را با روش های تزیین خانه با گل طبیعی و چیدمان گلدان در منزل آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

آوردن گیاهان تزیینی و دارویی به فضای داخل خانه یک سرگرمی فوق العاده عالی برای هر فردی است. برای اینکه همه چیز عالی انجام شود نیاز به گلدان تزیینی مدرن و زیبا نیز دارید طوری که ظاهر گل و گیاه را از آنچه که هست زیباتر و شیک تر نشان دهد. همه گیاهان در خانه برای کامل شدن نیاز به گلدانی شیک و زیبا دارد.

خانه های آپارتمانی اغلب فاقد فضای طاقچه مانند کافی برای قرار دادن گلدان هستند، روی زمین هم که نمی شود گلدان های کوچک دارویی را قرار داد. در نتیجه بهترین روش استفاده از گلدان های دیواری است.

نتایج بسیاری از تحقیقات نشان می دهد، گیاه در منزل میکروب های منزل را از بین می برد. میکروب و پس از آن بیماری در منازلی که گیاهان گلدانی دارند بسیار کمتر از خانه های دیگر است. در حال حاضر بسیار از شهر ها درگیر دود و استرس هستند که این گیاهان می توانند به ما کمک کنند.

برای پرورش گیاهان زینتی و دارویی اصلا نیازی به فضای بزرگ ندارید، امروزه دیگر در بیشتر خانه ها خبری از حیاط خلوت و تراس های بزرگ نیست. اما به هر صورت پرورش گیاهان داخل منزل کاری بس آرامش بخش و سالم است.

به علاوه انسان را ترغیب می کند تا در خانه بیشتر آشپزی کرده و کمتر غذای بیرون را مصرف کند. وجود گیاهان دارویی تر و تازه با آوردن رنگ سبز، جذابیت دکوراسیون خانه را نیز افزایش می دهد. گلدان تزیینی مدرن می تواند این جذابیت را دوچندان کند. در ادامه نمونه دکوراسیون های سال 2018 را مشاهده می فرمایید.

همچنین بخوانید:

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید