شاگردان زلاتکو کرانچار به مصاف اردن می روند  

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اعلام کرد  تیم ملی امید  ایران   بعد از بازی دوستانه با عمان برای انجام دو دیدار تدارکاتی به کشور اردن می رود تا مقابل تیم امید این کشور به میدان برود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، تیم فوتبال امید هم اکنون در شهر مسقط کشورعمان اردو زده تا در دیداری تدارکاتی مقابل امیدهای این کشور به میدان برود.
شاگردان «زلاتکو کرانچار» سرمربی تیم فوتبال امید که خود را برای رقابت های مقدماتی صعود به المپیک 2020 ژاپن آماده می کنند، نیمه نخست فروردین ماه 98 میزبان مرحله گروهی این مسابقات هستند تا برابرعراق، یمن و ترکمنستان در گروه سوم بازی کنند.
«فریدون معینی» در گفت و گویی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده در این خصوص گفت: مصاف با تیم عمان که داشته های فنی قابل قبولی دارد کمک به سزایی به آمادگی تیم ملی فوتبال امید می کند و انجام بازی های تدارکاتی در فیفا دی خواسته کرانچار است و سازمان تیم های ملی و فدراسیون فوتبال نیز برای هماهنگی این مهم تلاش می کنند.
وی گفت: هر سه تیم عراق، یمن و ترکمنستان حریفان خوب ومحکمی هستند و نمی توان آنها را دست کم گرفت و برای روند صعودی تیم امید، رقابت های تدارکاتی بیشتر در دستور کار کمیته جوانان است.

تیم ملی امید
رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره شرایط تیم ملی بزرگسالان اظهار داشت: تیم ملی روند صعودی خوبی را در سال های گذشته طی کرده و درجام جهانی 2018 روسیه عملکرد خوبی داشته و چند سال است که جایگاه نخست آسیا را یدک می کشد.
معینی ادامه داد: اکنون آمادگی تیم های فوتبال ژاپن، کره جنوبی، استرالیا، عراق و ازبکستان و دیگر تیم های آسیایی بسیار خوب است. قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 هر چند سخت است ولی با برنامه ریزی کادرفنی و عملکرد خوب بازیکنان این مهم دور از دسترس نیست.
وی افزود: بازی دوستانه با تیم های بولیوی، ترینینداد و توباگو و ونزوئلا بدون شک در آمادگی و هماهنگی بازیکنان کمک بسزایی می کند. مصاف امروز تیم ملی مقابل ونزوئلا هم برای افزایش آمادگی ذهنی بازیکنان در مسیر تفکرات کادرفنی است.
چهارمین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال پس از جام جهانی روسیه امروز در ورزشگاه الاهلی کشور قطر و از ساعت 18 و 30 دقیقه مقابل ونزوئلا برگزار می شود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید