در بازی تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان این تیم به برتری رسید و در این دیدار رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس گلر این تیم در این بازی بوده است. گلر کروات این تیم در پایان این دیدار حرکتی جنجالی انجام داد که او اعلام کرده به خاطر کسانی است که پشت سرش حرف و حدیث می زنند. باید گفت گلر اول پرسپولیسی ها علیرضا بیرانوند از درخشش این دوازه بان کروات خوشحال است و همه زمینه ها برای پیوستن وی به تیم های خارجی مهیا می باشد.

رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس

رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس

رادوشوویچ دروازه‌بان

 

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم رقابت‌ های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی موفق شد فولاد را با ۳ گل مغلوب کند. در پایان این بازی رادوشوویچ سنگربان پرسپولیس موفق شد کلین شیت کند و دروازه خود را بسته نگه داشت. تصویری از او در پایان این دیدار منتشر شد که وی برخی را به سکوت فرا می‌ خواند.

رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیسی ها در این باره گفت: برخی‌ ها خیلی پشت سر من حرف زدند، من در این باره نه حرفی می‌ زنم و نه پستی را منتشر می‌ کنم و در زمین مسابقه حرفم را می‌ زنم.

حرکت جنجالی رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس

رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس

حرکت جنجالی رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس

 

رادوشوویچ دروازه‌بان تیم پرسپولیس افزود: از هواداران تشکر می‌ کنم که اینقدر به من محبت دارند و از من حمایت کردند. این تصویر من هم خطاب به افرادی است که پشت سر من حرف زدند.

لازم به ذکر است که علیرضا بیرانوند که چهره ویژه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه محسوب می‌ شد، احتمالا از هفته سوم و جدال مقابل استقلال خوزستان به ترکیب اصلی باز خواهد گشت تا همانند فصل گذشته شماره یک تیم پرسپولیس محسوب شود و یا اینکه بعد از درخشش رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس او نیز به فکر لژیونر شدن می باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید